#641Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear, on a marble base. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#246Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#473Een lot van 3 diverse crucifixen.
#71Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#382TootsieToyEen lot van 3 die-cast schaalmodellen, TootsieToy, ca. 1935.
#325DelftEen porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een grote Afrikaanse bolvormige kruik in terracotta.
A large African spherical terracotta jar.No longer availableDim. h 43 x Ø 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352Jan Waterschoot“Polderzicht”, inkt en waterverf op papier, gesigneerd Jan Waterschoot.
#24Josée MelsenPeriod: 1919 - 1999“Antwerpse skyline”, olieverf op paneel, gesigneerd J. Melsen.
"Antwerp skyline", oil on panel, signed J. Melsen.No longer availableDim. 27 x 34.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
"Maria with child". A 16th-century carved limestone house altar with statue.No longer availableDim. 8 x 19 x 10 cmEstimate: € 500 / 600