#305Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.
#578Een vintage serveerwagen, messing en glas.
#565Jef Van TuerenhoutEen kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#581Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.
#573Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.
#125Een Venetiaanse glazen spiegel met geëtst bloemenmotief.
#587Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.
#577Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.
#593Een messing kapstok op driepoot.
#599Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.
#586Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.
#303ZeissEen monoculaire verrekijker, Zeiss 8x20, made in Germany.
A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.No longer availableDim. l 7 cmEstimate: € 80 / 120
#30Baume & MercierEen roestvrij stalen horloge met groen lederen gedragen polsband.
A stainless steel watch with a green leather strap.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#68Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.
An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.No longer availableDim. 195 x 195 x 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#57EudoraEen vintage schoenspanner, Eudora II drp, de schoentip-stukken manco. Toegevoegd 2 manuele schoenspanners/verbreders.
A vintage shoe tree, Eudora II drp, missing shoe tip pieces. Includes 2 manual shoe stretchers/wideners.No longer availableDim. 31 x 38 x 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#584Houten wandrekje in Zwartewoudstijl. Hoekmodel.
Wooden wall rack in Black Forest style. Corner model.No longer availableDim. H 62, B 52, D 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#26Een geglazuurd keramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.
A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.No longer availableDim. h 60 cm (voet)Estimate: € 30 / 50 -
#461Een vijfdelig messingen haardstel.
A set of 5 brass fireplace tools.No longer availableDim. Lengte 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#487Een antiek polychroom religieus hoogreliëf, gips in een houten lijst. XIXde eeuws.
An antique polychrome religious high relief, plaster in a wooden frame. 19th century.No longer availableDim. 43 x 23 cmEstimate: € 50 / 75 -
#192Een lot van 5 kandelaars waarvan 2 ‘heilig hart’ sets in persglas met losse schaaltjes, toegevoegd een koperen kandelaar uit de 19e eeuw.
A lot of 5 candle holders, including 2 sets of 'sacred heart' in pressed glass with separate dishes, along with a 19th-century copper candle holder added.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 50 / 75 -
#325Een art-nouveau vaas, aardewerk met tinnen druivenranken. Onderaan gemerkt met een gekroonde B en een molen. Meerdere bakfouten.
An Art Nouveau vase, pottery with pewter grapevines. Marked at the bottom with a crowned B and a windmill. Several firing flaws.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120