#102
“Zeezicht met galjoen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#248
Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#407
Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.
A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19 x Ø 8 cmEstimate: € 75 / 100 -
#330
Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#397WMF
Een verzilverde art deco schaal, model Ikora voor WMF, onderaan gemerkt.
#419Walter Swennen
“Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.
#526
Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.
#480
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1891, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1891, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#687
#489
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met familiaal decor.
#529Tabriz
Een Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted rug, Tabriz with geometric design.No longer availableDim. 308 x 202 cmEstimate: € 200 / 240