#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#357Een art deco vaas in aardewerk met een decor van bloemen en een vogel, A. Dubois, niet gemerkt.
An Art Deco earthenware vase decorated with flowers and a bird, A. Dubois, unmarked.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#533Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#1Een marmeren vide-poche met drie vogels op een tak.
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#419Walter Swennen“Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.
#676Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.
#645Een lot van 28 munten uit Bondsrepubliek Duitsland. 2 x 2 Mark, 20 x 5 Mark, 6 x 10 Mark. 1966-1975, CuNi, behalve herdenkingsmunt Fontane Ag 625/1000.
A lot of 28 coins from the Federal Republic of Germany. 2 x 2 Mark, 20 x 5 Mark, 6 x 10 Mark. 1966-1975, CuNi, except Fontane commemorative coin Ag 625/1000.No longer availableEstimate: € 55 / 70 -
#291StefEen art deco beeld van een olifant met mahout, gemerkt Stef, geglazuurd aardewerk met kleine glazuurschade.
An Art Deco statue of an elephant with mahout, marked Stef, glazed earthenware with minor glaze damage.No longer availableDim. 30 x 48 x 11 cmEstimate: € 60 / 80