#488Een gifgroene koersfiets, Gazelle Vuelta, maat 56, 24 versnellingen.
#524Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#626Een Perzisch handgeknoopt tapijt met fauna & flore in het decor.
#19“Heuvelvallei met meer.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Scheur in het doek, midden rechts.
"Hill valley with lake." Oil on canvas. Illegibly signed. Tear in the canvas, middle right.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#68SitzendorfEen porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.
A porcelain candelabra in two parts with five light points featuring two angels with flowers (one flower missing in hand). Marked at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#602Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.
#97Een Frans vuursteenpistool omgebouwd naar percussie. 2de helft van de 18e eeuw.
A French flintlock pistol converted to percussion. Second half of the 18th century.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
A Japanese woodblock print of a Kabuki actor. Published by Shokokusha. Dated 1950.No longer availableDim. 36,5 x 25 cmEstimate: € 60 / 80