#473Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 8 g.
A gold coin. South African Republic, 1 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 8 g.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#476IsfahanEen Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.
#497Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met langleven en floraal decor.
#96Een massief gesculpteerde wit geschilderde houten muurconsole met glazen blad.
A solid wood carved white painted wall console with glass top.No longer availableDim. 83 x 131 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#598Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156String Bokhyllan - the Ladder schelf“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, een modulair wandsysteem bestaande uit 8 muur (ladder) elementen, 1 onderhangend rooster, 3 kastjes, 1 lange diepe schabbe, 3 lange ondiepe schabben, 3 korte diepe schabben en 3 korte ondiepe schabben.
“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, a modular wall system consisting of 8 wall (ladder) elements, 1 hanging grid, 3 cabinets, 1 long deep shelf, 3 long shallow shelves, 3 short deep shelves, and 3 short shallow shelves.No longer availableDim. 42 x 78 x 34 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#228Een paar moderne tafellampen.
A pair of modern table lamps.No longer availableDim. H: 55 cm met kapEstimate: € 100 / 120