#378Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180 -
#558Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#134Edward Pierre BuyckPeriod: 1888 - 1960“Koeien op de heide bij Brugge”, eerste helft 20ste eeuw, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd Eddy Buyck.
"Cows on the Heath near Bruges", first half of the 20th century, a painting, oil on canvas laid down on panel. Signed by Eddy Buyck.No longer availableDim. 45 x 61.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een gouden munt uit Frankrijk. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6,45 g.
A gold coin from France. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6.45 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#58Weber & CostelloEen vintage 12-inch globe met aluminium vliegtuig. Gemerkt “Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois”.
A vintage 12-inch globe with aluminum airplane. Marked "Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois".No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Een spiegel met vergulde lijst, kleine delen manco.
A mirror with gilded frame, small parts missing.No longer availableDim. 96 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een paar marmeren obelisken.
#603Een lot van 35 munten uit Luxemburg. 2 ct. 1908, 5 ct, 1855, 1908, 1901, 1921, 1924, 1930. 2,5 ct, 1901, 1854, 1908. 10 ct, 1870, 1901, 1915, 1918, 1901, 1924, 1930. 25 ct, 1916, 1919, 1920, 1927, 1930, 1946, 1954. 1 F. 1924, 1929, 1947, 1955. 2 F. 1924. 5 F. 1929, 1949. 20 F, 50 F, 100 F. Deze drie 1946, Herdenking Jang de Blannen. 100 F. 1963, Charlotte. 1964, Jean. De laatste vijf Ag 835/1000.
A lot of 35 coins from Luxembourg. 2ct. 1908, 5ct. 1855, 1908, 1901, 1921, 1924, 1930. 2.5ct. 1901, 1854, 1908. 10ct. 1870, 1901, 1915, 1918, 1901, 1924, 1930. 25ct. 1916, 1919, 1920, 1927, 1930, 1946, 1954. 1F. 1924, 1929, 1947, 1955. 2F. 1924. 5F. 1929, 1949. 20F, 50F, 100F. These three from 1946, Commemorative Jang de Blannen. 100F. 1963, Charlotte. 1964, Jean. The last five Ag 835/1000.No longer availableEstimate: € 150 / 170