Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,51 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.51 ct.
Dim. 4,60 g
SKU: 2210240120.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #120
Estimate: € 750 / 850

  • #407

    Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.

    A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.
    Dim. h 19 x Ø 8 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #72

    Spaans pleintje”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1952.

    "Spanish square", a painting, oil on canvas, signed and dated 1952 at the bottom right.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208
    Ch. Field Haviland Limoges

    Een 69-delig porseleinen servies met floraal decor. Bestaande uit; 24 platte borden, 12 soepborden, 12 dessert borden, 12 kleine bordjes, 2 grote ronde schalen, 1 diepe ronde schaal, 2 sauskommen, 2 terrines en 2 ovalen schaaltjes. Onderaan gemerkt.

    A 69-piece porcelain dinner service with floral decoration. Includes: 24 dinner plates, 12 soup bowls, 12 dessert plates, 12 small plates, 2 large round platters, 1 deep round bowl, 2 sauce boats, 2 tureens, and 2 oval dishes. Marked at the bottom.
    Estimate: € 250 / 350
  • #493

    Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.

    A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.
    Estimate: € 550 / 650
  • #299

    “Zeezichten met bootjes”. Een lot van 2 schilderijtjes, onderaan gesigneerd.

    "Seascapes with boats." A lot of 2 small paintings, signed at the bottom.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94

    “Winterlandschap met hoeve en schaatsers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with farm and ice skaters". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Zittend naakt”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Sitting nude", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 108 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444

    “La violiniste blue”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat en met droogstempel gesigneerd.

    "The blue violinist". A lithograph on paper. Signed within the plate at the bottom and embossed with a dry stamp.
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #366

    Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.

    A large old travel trunk lined with artificial leather and wooden slats.
    Dim. 34 x 100 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een set van twee polychroom porseleinen vazen, de grote gemerkt Meisen. beide met handgeschilderd decor van bloemen.

    A set of two polychrome porcelain vases, the larger one marked Meisen. Both with hand-painted floral decoration.
    Dim. h 24,5 & 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een aardewerken beeld van een herdershond. Gemerkt St. Clement France. 862 1.

    An earthenware statue of a shepherd dog. Marked St. Clement France. 862 1.
    Dim. h 27, L 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00