#194Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#255Mesta Taifun-SEen paar houten antieke ski’s met stokken, gemerkt Mesta Taifun-S.
#455Koninklijke Munt van België“50 Ecu, Karel V”. 1987. Au 900/1000.
"50 Ecu, Charles V". 1987. Gold 900/1000.No longer availableDim. 17, 27 gEstimate: € 800 / 1200 -
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#19“Heuvelvallei met meer.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Scheur in het doek, midden rechts.
"Hill valley with lake." Oil on canvas. Illegibly signed. Tear in the canvas, middle right.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#16Een houten kamerstoeltje met originele bekleding in Louis XV stijl, sporen van restauratie.
A wooden armchair with original upholstery in Louis XV style, showing signs of restoration.No longer availableDim. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#361Een modernistisch klokje in verzilverd metaal, op batterijen.
#486Een Perzisch handgeknoopte loper met bruintinten.
#587Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages in race decor.
#347Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
A lot of 2 vintage enamel street signs, consisting of a prohibition sign and a street name sign; "Morckhoven Lei".No longer availableDim. 30 x 50 & Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80