#677Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
#59Jean Sébastien“Mijnwerker”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd.
#596Een Perzisch handgeknoopte loper, Hamedan met geometrisch decor.
#489Een Perzisch handgeknoopt tapijt met familiaal decor.
#149Walter Vaes“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#302L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#337Val Saint LambertEen vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, Val Saint Lambert (niet gemerkt).
#148Een 18e eeuws Engels marinegeweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
#376Rolf BenzEen clubzetel in ecru leder, gemerkt Rolf Benz.
#507Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met vazen en floraal decor. Onderaan gemerkt, op houten sokkel. Eind 19e eeuw.
#31Een robijnrode Boheems kristallen vaas met geslepen motieven.
A ruby red Bohemian crystal vase with cut motifs.No longer availableDim. h 32 x Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70