#546HamadanEen handgeknoopt oosters tapijt van wol. Made in Iran.
#379Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.
#427Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.
#14Jacques GorusPeriod: 1901-1981“Zittend naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en blinddruk.
#521Een paar Chinees porseleinen ballustervazen, famille rose. Eén van de vazen heeft een restauratie aan de voet.
#105Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.
#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.
#372Fr. Luyckx“Stilleven met kruik en pruimen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.
#684Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#488“De Drinker.” Gestileerd beeld.
#719Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
A lot of three candleholders, a pair with 4 lights each, and a smaller one with 2.No longer availableDim. h 38 & 17 cmEstimate: € 40 / 60