Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met druppelvormige centrale robijn 0,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met druppelvormige centrale robijn 0,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with drop-shaped central ruby 0.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.54 ct.
Dim. 4,25 g
SKU: 2708240600.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #32

    “Guimiliau”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Guimiliau". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384

    Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

    A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Een polychroom houten Corpus Christi, armen manco, 18e-19e eeuw.

    A polychrome wooden Corpus Christi, arms missing, 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #326

    Een retro hangzetel gebaseerd op de Egg Pod van Eero Aarnio.

    A retro hanging chair based on the Egg Pod by Eero Aarnio.
    No longer available
    Dim. h 125 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #750
    Artis-Historia

    Een lot van 21 diverse Artis Historia boeken met hoofdzakelijk natuurkundig thema.

    A lot of 21 assorted Artis Historia books mainly focused on science and nature themes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #300

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #704

    Een lot van 11 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 1-6 “Valentina” reeks - Guido Crepax, “Het Gedrocht en de guillotine” -Tardi, “Hondse Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret en de maniak van Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm en “De Openbaring” - Jodorowsky-Bess.

    A lot of 11 comics, various titles and editions, including 1-6 “Valentina” series - Guido Crepax, “The Monstrosity and the Guillotine” - Tardi, “Dog’s Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret and the maniac of Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm, and “The Revelation” - Jodorowsky-Bess.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #88

    Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.

    A gilded bronze desk set with letter holder, inkpots, and seal stamp in the shape of a feather.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #180

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met centrale briljant 0,29 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.29 ct.
    No longer available
    Dim. 3,31 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #731

    Een meerkleurig kristallen vaas met geometrisch decor.

    A multi-colored crystal vase with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 20,5 x Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More