Other lots in this auction
-
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#32“Guimiliau”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Guimiliau". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23,5 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.
A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".No longer availableDim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Een polychroom houten Corpus Christi, armen manco, 18e-19e eeuw.
A polychrome wooden Corpus Christi, arms missing, 18th-19th century.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#326Een retro hangzetel gebaseerd op de Egg Pod van Eero Aarnio.
A retro hanging chair based on the Egg Pod by Eero Aarnio.No longer availableDim. h 125 x Ø 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#750Artis-HistoriaEen lot van 21 diverse Artis Historia boeken met hoofdzakelijk natuurkundig thema.
A lot of 21 assorted Artis Historia books mainly focused on science and nature themes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#300Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 800 / 1000 -
#704Een lot van 11 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 1-6 “Valentina” reeks - Guido Crepax, “Het Gedrocht en de guillotine” -Tardi, “Hondse Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret en de maniak van Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm en “De Openbaring” - Jodorowsky-Bess.
A lot of 11 comics, various titles and editions, including 1-6 “Valentina” series - Guido Crepax, “The Monstrosity and the Guillotine” - Tardi, “Dog’s Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret and the maniac of Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm, and “The Revelation” - Jodorowsky-Bess.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#88Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.
A gilded bronze desk set with letter holder, inkpots, and seal stamp in the shape of a feather.No longer availableDim. 25 x 40 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met centrale briljant 0,29 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.29 ct.No longer availableDim. 3,31 gEstimate: € 600 / 700 -
#731Een meerkleurig kristallen vaas met geometrisch decor.
A multi-colored crystal vase with geometric decoration.No longer availableDim. 20,5 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 60 / 80

