#415Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.
#184Josse ImpensPeriod: 1840-1905‘De Roker’. Olieverf op doek. Getekend; J. Impens. Hij studeerde in Brussel aan de Académie Royale des Beaux-Arts, waar Jean-François Portaels een van zijn leermeesters was. Portaels was een vooraanstaand schilder van genretaferelen en de grondlegger van de Belgische oriëntalistische school.
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#85Een paar 18 kt roze gouden oorbellen met bezet met beide een centrale robijn van totaal +- 2,02 ct. briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with a central ruby each totaling approximately 2.02 ct. surrounded by diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#462Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenstilleven”, een schilderij, gouache op papier, gesigneerd Valckx.
"Flower still life," a painting, gouache on paper, signed Valckx.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.No longer availableDim. 16 x 74 x 24 cmEstimate: € 30 / 50