Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één diamant markies geslepen van +- 0,40 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één diamant in markies geslepen van +- 0,40 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with one marquise-cut diamond of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.
Dim. 8,26 g
SKU: 2904250190.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 1500 / 1700

  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #377

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een metalen kap, gemerkt EAGLE. Niet getest.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a metal shade, marked EAGLE. Untested.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #184
    Josse Impens
    Period: 1840-1905

    ‘De Roker’. Olieverf op doek. Getekend; J. Impens. Hij studeerde in Brussel aan de Académie Royale des Beaux-Arts, waar Jean-François Portaels een van zijn leermeesters was. Portaels was een vooraanstaand schilder van genretaferelen en de grondlegger van de Belgische oriëntalistische school.

    'The Smoker'. Oil on canvas. Signed; J. Impens. He studied in Brussels at the Royal Academy of Fine Arts, where Jean-François Portaels was one of his teachers. Portaels was a prominent painter of genre scenes and the founder of the Belgian Orientalist school.
    Dim. 35.5/28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503
    Carrera

    Een vintage slot-racing set van Carrera bestaande uit vele baanonderdelen waaronder, in originele verpakking, transfo en meerdere auto’s.

    A vintage Carrera slot racing set including many track pieces, original packaging, transformer, and multiple cars.
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #85

    Een paar 18 kt roze gouden oorbellen met bezet met beide een centrale robijn van totaal +- 2,02 ct. briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 kt rose gold earrings set with a central ruby each totaling approximately 2.02 ct. surrounded by diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Dim. 4,92 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #462
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, gouache op papier, gesigneerd Valckx.

    "Flower still life," a painting, gouache on paper, signed Valckx.
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #107

    Een paar porseleinen cassolette vazen met verguld koperen delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A pair of porcelain cassolette vases with gilt brass fittings. Early 20th century.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een parel.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a cameo and rubies with a total weight of approximately 0.20 ct. and a pearl.
    Dim. 15,50 g 6 x 3,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00