Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
Dim. 2,15 g
SKU: 2810250250.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000

  • #161
    Daum, France

    Een massief beeldje van een staande beer uit donkergroen getint glaspasta. Onderaan gemerkt en genummerd 76/200.

    A solid figurine of a standing bear in dark green tinted glass paste. Marked and numbered 76/200 at the bottom.
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #525

    Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.

    A Persian woolen runner decorated with five prayer niches.
    Dim. 130 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    Een 18 kt platina en geelgouden ring bezet met een centrale Columbiaanse smaragd gewicht van +- 2 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt platinum and yellow gold ring set with a central Colombian emerald weighing approximately 2 ct. and with diamonds totaling approximately 0.60 ct.
    Dim. 6,79 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #455
    Naïn

    Een Perzisch handgeknoopt wollen en zijden tapijt.

    A Persian hand-knotted wool and silk rug.
    Dim. 140/200 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139
    Val Saint-Lambert

    Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

    Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
    Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
    Estimate: € 500 / 700

  • #267
    AFKH

    Een album met 24 volledig intacte en een zestal onvolledige vintage sticker paginas.

    An album with 24 fully intact and around six incomplete vintage sticker pages.
    Estimate: € 60 / 80
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #413

    Een balustervaas van Nanking crackleware versierd met personages in een optocht en met draken in reliëf. Gemonteerd als lampenvoet in messing en brons. Einde XIXde eeuw.

    A baluster vase of Nanking crackleware decorated with figures in a procession and with dragons in relief. Mounted as a lamp base in brass and bronze. Late 19th century.
    Dim. H. 84 cm (totaal)
    Estimate: € 150 / 200
  • #275

    Een rustieke salontafel, massief houten blad en smeedijzeren onderstel.

    A rustic coffee table with a solid wooden top and wrought iron base.
    Dim. 47 x 114 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324

    ‘Aan de kasteelpoort’, en ‘Landschap met koeien’, olieverf op paneel. Niet getekend, naar de 19e eeuw.

    'At the castle gate', and 'Landscape with cows', oil on panel. Not signed, from the 19th century.
    Dim. 21/27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #329

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.

    A cut mirror in a gilded frame, made in Belgium.
    Dim. 96 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #395

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt. Dolamabad.

    A hand-knotted Afghan carpet. Dolamabad.
    Dim. 236/160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #576

    Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting. Regency-stijl.

    An early 20th-century armchair with Chesterfield seat.+++²
    Dim. H: 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #586

    Een antiek houten in hoogte verstelbaar pianokrukje.

    An antique wooden height-adjustable piano stool.
    Dim. h 54 x Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #423

    Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.

    A set of 3 Chinese porcelain famille rose plates, 18th/19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00