Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1

Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
Dim. 2,15 g
SKU: 2810250250.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 900 / 1000

  • #161
    Daum, France

    Een massief beeldje van een staande beer uit donkergroen getint glaspasta. Onderaan gemerkt en genummerd 76/200.

    A solid figurine of a standing bear in dark green tinted glass paste. Marked and numbered 76/200 at the bottom.
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #455
    Naïn

    Een Perzisch handgeknoopt wollen en zijden tapijt.

    A Persian hand-knotted wool and silk rug.
    Dim. 140/200 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.

    A Persian woolen runner decorated with five prayer niches.
    Dim. 130 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Val Saint-Lambert

    Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

    Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
    Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #500

    Een 18 kt platina en geelgouden ring bezet met een centrale Columbiaanse smaragd gewicht van +- 2 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt platinum and yellow gold ring set with a central Colombian emerald weighing approximately 2 ct. and with diamonds totaling approximately 0.60 ct.
    Dim. 6,79 g
    Estimate: € 1500 / 1600

  • #555
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal tray, dragon head handles, marked Wiskemann.
    Dim. 5 x 59 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309

    Een grote bolvaas in hyalietglas, met herfstbladeren beschilderd.

    A large spherical vase in hyalith glass, painted with autumn leaves.
    Dim. 18,5 x Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #128
    Webley & Scott Ltd

    Seinpistool van messing, brons en met een notenhouten kolf. Brits leger, Wereldoorlog I. 25.4 mm. Gemerkt.

    Signaling pistol made of brass, bronze, and with a walnut stock. British army, World War I. 25.4 mm. Marked.
    Dim. L: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #423

    Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.

    A set of 3 Chinese porcelain famille rose plates, 18th/19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #565

    Een set van vier stoelen met gecapitonneerde, groen lederen zit en rug. Regency-stijl.

    A set of four chairs with green leather seat and back, capitonné.
    Dim. H 80, B 47, D 51 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #508
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas en een bonbonnière, rood in de massa gekleurd.

    A crystal vase and a bonbonniere, red in the mass colored.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23
    Junghans

    Een houten Victoriaanse tafelklok, architecturaal van opbouw. Gemerkt en achteraan genummerd 3033.

    A wooden Victorian table clock, architecturally structured. Marked and numbered 3033 on the back.
    Dim. H. 36.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    Constant De Busschere
    Period: 1876-1951

    “Drie boerenpaarden”, een ets op papier, niet gesigneerd.

    "Three farm horses", an etching on paper, unsigned.
    Dim. 53 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.

    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #357

    Een liggend hert van gepatineerd brons met goudkleurige delen. Herkomst; India.

    A reclining deer made of patinated bronze with gold-colored parts. Origin; India.
    Dim. H 61, B 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #61

    Een obconische vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Allicht VSL, maar niet gemerkt.

    An obconical vase made of cut crystal, partially blue colored in the mass. Probably VSL, but not marked.
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00