#272‘Maja desnuda met bloemenvaas’, olieverf op doek. Een naïeve kopie naar het werk van Francisco Goya.
#16Een ronde houten salontafel met klauwpoten.
A round wooden coffee table with claw feet.No longer availableDim. h 60 x Ø 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een aardewerken art-deco vaas met kraanvogels in het decor, gemerkt A. Dubois.
An earthenware art deco vase decorated with cranes, marked A. Dubois.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.
#206Een paar witte gietijzeren piedestals.
#106Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.
#7Period: 1910 - 2006Een klein messingen kompas. Made by Splencer & Co. London.
#241Een set van 2 beschilderde glazen vazen in de stijl van Legras. Onderaan genummerd. Vroeg 20ste eeuws.
#91Een tafellamp in Tiffany stijl, één glazen deeltje beschadigd.
#109L. VerheyenPeriod: 1916 - 1992“Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece.No longer availableDim. h 76 x Ø 115 cmEstimate: € 60 / 80