#3Een rozentak van smeedijzer, in de stijl van Van Boeckel.
#29Ernest Denis‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.
#154‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.
#229Abstracte compositie, olieverf op doek in de geest van Karel Appel. Getekend Neyt?
#42Bertin‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.
#281Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.
#218Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.
#289Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#153Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.
#56Een gefineerde houten commode met 3 laden.
A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 88 x 125 x 59 cmEstimate: € 80 / 120