Other lots in this auction
-
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
An Etruscan bronze jug decorated with a figurine. Found at the base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1Vide-poche in brons, voorstellend een vogeltje op een tak met blad, niet gesigneerd.
Vide-poche in bronze, depicting a bird on a branch with leaves, unsigned.No longer availableDim. h 7 x l 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#26Een tweezijdige bronskleurige make-up spiegel. Verstelbaren hoogte tot 1.80 cm.
A double-sided bronze-colored makeup mirror. Adjustable height. 1,80.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Royal Albert Bone China“Moss Rose”. Een lot van 27-stuks porselein servies, onderaan gemerkt. Bestaande uit 6 kopjes, 18 schoteltjes en bordjes, koekjesschaaltje, suikerpot en melkkannetje.
"Moss Rose." A lot of 27 pieces of porcelain tableware, marked at the bottom. Consisting of 6 cups, 18 saucers and plates, biscuit plate, sugar bowl, and creamer.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#169Een set van 2 Art-Nouveau glas-in-lood ramen met elks een glasschildering van een dame. Kleine beschadigingen.
A set of 2 Art Nouveau stained glass windows, each with a glass painting of a lady. Small damages.No longer availableDim. 60.5 x 40.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#646Een 19e eeuwse massief kersenhouten gateleg tafel op wieltjes met 2 extra verlengstukken.
A 19th-century solid cherrywood gateleg table on wheels with 2 additional extension leaves.No longer availableDim. 72 x 167 x 106 cmEstimate: € 120 / 180 -
#137Een Russische reisicoon van gedreven messing met de voorstelling van Christus, Maria en Johannes de doper.
A Russian travel icon of chased brass depicting Christ, Mary, and John the Baptist.No longer availableDim. 7 x 17,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#325DelftEen porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored porcelain Delft vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 62 x Ø28cmEstimate: € 60 / 90 -
#121Een Mesopotamisch-Sumerisch kleitablet met spijkerschrift inscriptie op voor en achterzijde. Vermoedelijk Ur III-periode, ca. 100 v.Chr.
A Mesopotamian-Sumerian clay tablet with cuneiform inscription on front and back. Likely from the Ur III period, ca. 100 BCE.No longer availableDim. 1,5 x 5 x 4,5cmEstimate: € 350 / 450 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#650Een 18 kt witgouden ring bezet een diamant oude slijp van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with an old cut diamond of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 700 -
#673Een messingen Art Deco tafellamp met opaalglazen kap en pegels.
A brass Art Deco table lamp with opal glass shade and drops.No longer availableDim. 59 x Ø 29 cmEstimate: € 60 / 80

