Other lots in this auction
-
#455
Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.
A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.No longer availableDim. Ø 52 cmEstimate: € 60 / 90 -
#702
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#197Wiskemann
Een groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.
A large lot of Wiskemann silver-plated cutlery. Set of knives missing from the set.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#733
Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableDim. 3-7cmEstimate: € 60 / 80 -
#537Vincenzo Cinque
“Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.
"Fisherman with pipe and jug", a bronze bust on marble base, signed Vincenzo Cinque.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#89Staf BeertenPeriod: 1930-2019
“Bloemstilleven met sinaasappels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with oranges". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469
Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
A pair of Chinese earthenware vases, Nanking, depicting a battle scene in the decoration.No longer availableDim. 35,5 x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#423
Een koperen beeldje van een staande Boeddha met swastika op de borst.
A copper statue of a standing Buddha with a swastika on the chest.No longer availableDim. 37,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612
Plaquette van marmercomposiet naar een origineel uit de XIXde eeuw. Allegorie op de lente.
Plaque of marble composite inspired by an original from the 19th century. Allegory of spring.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#88
Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.
A gilded bronze desk set with letter holder, inkpots, and seal stamp in the shape of a feather.No longer availableDim. 25 x 40 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#711Murano
Een lot van 4 stuks vintage murano glaswerk vazen, 3 groene en een roze.
A set of 4 vintage Murano glass vases, 3 green and one pink.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 40 / 60