#463Een bolvormige art-deco hanglamp van opaline glas.
#405Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 345x272 cmEstimate: € 200 / 300 -
#512Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Twee jonge vrouwen in hun slaapkamer’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts ‘86. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
‘Two young women in their bedroom’, oil on panel. Signed L. Sebregts ‘86. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under the guidance of Isidoor Opsomer and Albert Saverys.No longer availableDim. 60/50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#53“De schermer’, een zamakken beeld, gesigneerd Ch. Massé.
"The swordsman", a zamak sculpture, signed Ch. Massé.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 50 / 70 -
#176SkovbyEen design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.
#504Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#85Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.No longer availableDim. 56,60 gEstimate: € 40 / 60 -
#550Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.
Four various copper bracelets. African work.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#334‘Vissersboten aan de rede’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend Decoene M.
'Fishing Boats at Anchor', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Decoene M.No longer availableDim. 50/40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#80Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,20 ct.
#221Lavisse & Rambaud“Histoire générale - le monde contemporain - 1870 - 1900”, Lavisse & Rambaud, 1901.
"General History - The Contemporary World - 1870-1900", Lavisse & Rambaud, 1901.No longer availableDim. 25.5 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#47Val Saint LambertEen kristallen pique fleur, blauw in de massa gekleurd, het metalen rooster manco.
A crystal posy holder, blue stained in the mass, the metal grille missing.No longer availableDim. h 11.5 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120