#409Maurice Moshe Prowizur‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.
A small hand-knotted prayer rug made of wool and silk. Features a central mihrab design.No longer availableDim. 65 x 50 cm -
#50Een 18 kt geelgouden hanger bezet met half edelstenen.
#174Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945‘Au Marche’, een monochrome ets. Getekend; J. De Bruycker.
#6Een kersenkleurig bureau met neerklapbare zijden in Engelse stijl.
#378Jeffersonn & Smith, LondonEen messingen patrijspoort, voorzien van een klok en gemonteerd op een houten paneel. Wijzerplaat gemerkt.
#427Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.
#214Jean-Guy Beernaert‘Zicht op de Schelde’, olieverf op paneel. Getekend.
#259Twee messingen patrijspoorten, voorzien van een spiegel.
#584J. Bastiaens“Interieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
A lot of five nudes, monochrome etchings. Signed; A. Verschueren.No longer availableDim. 21/16 cmEstimate: € 70 / 100