#366Een paar Lodewijk de 16e stijl armstoelen met roze bekleding.
#487Een Chinees houten juwelenkastje met messing beslag en jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and jade inlay.No longer availableDim. 18 x 11 x 14cmEstimate: € 100 / 140 -
#498Een oranje glaspasta vaas met ‘mille fleur’ decor.
An orange glass paste vase with 'mille fleur' decor.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#332“Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.
#96Een ladekast in Louis-XV stijl met 6 laden, messing beslag en een roze marmeren blad.
A Louis XV style chest of drawers with 6 drawers, brass fittings, and a pink marble top.No longer availableDim. 77 x 121 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#311Een lot bestaande uit een antieke rolmeter en een grote schaar.
A lot consisting of an antique tape measure and a large pair of scissors.No longer availableDim. l 29 cm (schaar)Estimate: € 30 / 50 -
#58Richard SapperPeriod: 1972“Tizio”, bureaulamp van Artemide ontworpen door Richard Sapper in 1972.
"Tizio" desk lamp by Artemide, designed by Richard Sapper in 1972.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
René De ConinckPeriod: 1907-1978“Winterlandschap.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd 1942.
No longer availableDim. 93 x 66,5 cm -
#304Marie-Louise Batardy“De Goochelaar naar Jeroen Bosch”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
"The Magician after Jeroen Bosch". Oil on canvas. Monogrammed.No longer availableDim. 30 x 40Estimate: € 100 / 120 -
#6Een miniatuur Bretoense kast met 2 schuifdeurtjes.
#171Een bronzen plaquette met abstract hoofd. Naar Modigliani.
A bronze plaque with an abstract head. Inspired by Modigliani.No longer availableDim. 26 x 13 cmEstimate: € 160 / 180