#625Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#262Een geslepen spiegel in vergulde lijst.
#11NAO by LladroEen tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.
A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#310Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.
Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.No longer availableDim. 42 g brutEstimate: € 35 / 40 -
#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
#491Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200