#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#356Willy Van Der Meeren TubaxEen vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.
A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.No longer availableDim. 87 x 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#561Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.
An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 80 / 120