#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#186Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#115Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.No longer availableDim. 9,80 g brutEstimate: € 800 / 1000 -
#373Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.
"Francois Rabelais". A patinated bronze sculpture, titled on the front, signed at the bottom, and with foundry stamp.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 400 / 600