Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,88 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of 0.88 ct.
Dim. 4,46 g
SKU: 1712240220.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 800 / 1000

  • #331

    Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

    A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
    Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #55

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #340
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #302
    Alain Bach

    “Bloemenstilleven”, een zeefdruk op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    "Flower still life," a screen print on paper, signed and numbered outside of the plate.
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #469
    Pearl

    Een groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.

    A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.
    Estimate: € 400 / 600
  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #85
    Tecnotempo

    Een polshorloge Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition uit 100 stuks, nieuwstaat in originele verpakking. Japans uurwerk Seiko NH34 met handleiding en officiële garantie.

    A wristwatch Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition of 100 pieces, new in original packaging. Japanese Seiko NH34 movement with manual and official warranty.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #419

    Een aardewerken Nazca kruikje met precolumbiaans decor. Diverse herstellingen en manco’s.

    An earthenware Nazca small jar with Precolumbian decoration. Various repairs and losses present.
    Dim. 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00