Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,88 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of 0.88 ct.
Dim. 4,46 g
SKU: 1712240220.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 800 / 1000

  • #495
    Paul Sersté

    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #475

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.56 ct.
    Dim. 14,40 g brut
    Estimate: € 900 / 1000
  • #22
    Robert Borret
    Period: °1924

    “Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.

    "Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239
    Floris Jespers

    “Bloemenstilleven met klaprozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with poppies." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #557
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 33 varia treinwagons N schaal, diverse modellen en merken.

    A lot of 33 various N gauge train cars, different models and brands.
    Estimate: € 80 / 120
  • #356
    Willy Van Der Meeren Tubax

    Een vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.

    A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.
    Dim. 87 x 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #282

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #561

    Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.

    An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00