Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
Dim. 8,60 g
SKU: 1712240465.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 1100 / 1300

  • #297
    Ruggeri, Mantua

    Een viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.

    A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Henry Etienne Dumaige
    Period: 1830-1888

    “Francois Rabelais”. Een brons gepatineerd beeld, vooraan getiteld, onderaan gesigneerd en met stempel gieterij.

    "Francois Rabelais". A patinated bronze sculpture, titled on the front, signed at the bottom, and with foundry stamp.
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #192

    Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.

    A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.
    Dim. 199 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #221

    Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

    A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
    Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #251

    “Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.

    "Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.
    Dim. 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #391

    Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

    A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #11
    NAO by Lladro

    Een tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.

    A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77
    Charles Catteau Boch La Louvière

    Een porseleinen sierschotel met opschrift “A ses enfants prisonniers militaires politiques et deportes, 1940-1945”, gesigneerd Ch. Catteau en verso gemerkt.

    A porcelain decorative plate inscribed "To his children imprisoned as political and military deportees, 1940-1945", signed by Ch. Catteau and marked on the back.
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #247
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff club edition 2008, nr 420955, bruin.

    A bear, Steiff club edition 2008, no. 420955, brown.
    Dim. l 31 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00