#346Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.
#273Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.
#612Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
A round butler's mirror.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 320 / 340 -
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
#75Een lang halssnoer met grijze parels.
#345ApilcoEen bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.
A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.No longer availableDim. h 121 x Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60