Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
Dim. 8,60 g
SKU: 1712240465.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 1100 / 1300

  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #208

    Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

    A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #103

    “Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.

    "Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #287

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.

    A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.
    Dim. h 20 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.

    A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #390

    Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

    A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #677

    Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.

    Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #463

    Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.

    An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.
    Dim. 24 x Ø 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #323

    Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.

    A large copper kettle with handle on legs, modeled after an antique design.n
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken veldfles met 2 riemgaten. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic canteen with 2 strap holes. Peru.
    Dim. 16,5 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #551
    Beranger Sarreguémines

    Een 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.

    A 38-piece French porcelain dinner service, marked "Beranger Terre de fer". Consisting of 23 plates, 6 soup bowls, 1 large round plate, 2 medium plates, 1 large oval plate, 2 medium plates, 1 saucer, 1 sauce boat, and 1 tureen with lid. Some minor chips on the edges.
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00