Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
Dim. 8,60 g
SKU: 1712240465.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 1100 / 1300

  • #300
    Jacob Zech Original

    “St.Augustine”. Een polshorloge-chronograph VD53 met quartzwerk en lederen band. In oorspronkelijke verpakking. Nieuwstaat.

    "St. Augustine". A wristwatch chronograph VD53 with quartz movement and leather strap. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 150 / 200
  • #440

    Een lot van 2 zakhorloges bestaande uit een Hebdomas 8 jours met verzilverde kast en een Chronometre IAXA.

    A lot of 2 pocket watches consisting of a Hebdomas 8 jours with a silver-plated case and a Chronometre IAXA.
    Dim. Ø 5.2 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #291
    Deruta

    Een milieu de table in meerkleurige faience, Deruta, Italy.

    A centerpiece in multicolored faience, Deruta, Italy.
    Dim. 28 x 45 x 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #476
    Kelim

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, Kelim, met lineair patroon.

    An Iranian hand-knotted carpet, Kelim, with a linear pattern.
    Dim. 317x157 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    8 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.

    8 small sculpted Precolumbian heads.
    Estimate: € 100 / 150
  • #366

    Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

    A red Chinese hand-knotted carpet.
    Dim. 170c105 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #619

    Dim. 28 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #236

    Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

    A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
    Dim. 101 x 102
    Estimate: € 150 / 200
  • #38
    Waffenfabrik Neuhausen

    Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

    A German bayonet - Numbered 614572.
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00