Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee parels.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct. and two pearls.
Dim. 1,65 g
SKU: 2210240085.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #85
Estimate: € 450 / 550

  • #387

    Een lot van 5 glazen stolpen met houten sokkeltje.

    A lot of 5 glass domes with wooden bases.
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Een halve Krugerrand. Zuid-Afrika 1980. Au 917/1000, 16,97 g. Als proof aangekocht in 1980.

    A half Krugerrand. South Africa 1980. Au 917/1000, 16.97 g. Purchased as proof in 1980.
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #238
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #675

    Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.

    A veneered oak TV cabinet.
    Dim. 35 x 200 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Fietsster in onthullend kleedje”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Cyclist in revealing dress", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 118 x 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #84

    “Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.

    "Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.
    Dim. 118 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een fauteuil, eerste helft van de 20ste eeuw, eik met roze fluweel bekleding.

    An armchair, first half of the 20th century, oak with pink velvet upholstery.
    Dim. 89 x 77 x 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Een Belgische herdenkingspenning. Boudewijn I, 25-jarig jubileum. 1976 Nl. Au 900/1000.

    A Belgian commemorative medal. Baudouin I, 25th anniversary. 1976 Nl. Au 900/1000.
    Dim. 6,47 g
    Estimate: € 380 / 420
  • #92

    “Dame met hond”, een pasteltekening op doek achter glas in ovalen kader. Niet gesigneerd.

    "Lady with Dog," a pastel drawing on canvas behind glass in an oval frame. Not signed.
    Dim. 105 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.

    A green glazed Chinese ceramic jardinière, with flakes and a broken/ glued foot.
    Dim. h 78 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614

    “Portret”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 1986.

    "Portrait", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 1986.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met langleven en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with longevity and floral decoration.
    Dim. 22 x Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00