#387Een lot van 5 glazen stolpen met houten sokkeltje.
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#84“Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.
"Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.No longer availableDim. 118 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een fauteuil, eerste helft van de 20ste eeuw, eik met roze fluweel bekleding.
An armchair, first half of the 20th century, oak with pink velvet upholstery.No longer availableDim. 89 x 77 x 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#575Een Belgische herdenkingspenning. Boudewijn I, 25-jarig jubileum. 1976 Nl. Au 900/1000.
A Belgian commemorative medal. Baudouin I, 25th anniversary. 1976 Nl. Au 900/1000.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 380 / 420 -
#92“Dame met hond”, een pasteltekening op doek achter glas in ovalen kader. Niet gesigneerd.
#617Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
#497Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met langleven en floraal decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars with longevity and floral decoration.No longer availableDim. 22 x Ø 21 cmEstimate: € 120 / 180