#669Een houten commode met 3 laden.
#222Lode VleeshouwersEen gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.
#450Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#431Een Art Nouveau vaasje van glaspasta in Legras stijl. Onderaan genummerd 6060.
#133Een paar metalen Indische Tulwar sabels.
#489Een Perzisch handgeknoopt tapijt met familiaal decor.
#339Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#628Een bronzen beeldje van twee handjes.
A bronze statue of two hands.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Een aardewerken visschotel St. Omer, 18e eeuw. Met decor van blauwe bloemen en mangaan achteraan.
#600Een gouden munt Zuid-Afrika 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7,99 g.
A gold coin South Africa 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
A white-painted hallway mirror in a solidly carved wooden frame, with matching decorative element.No longer availableDim. 13 x 85 cmEstimate: € 80 / 120