#439Paul van Hoeydonck“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#511Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
#535Een lot van 27 munten uit Duitsland. 5 Mark, Bayern Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Preussen Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, telkens Ag 900/1000 27,77 g. 3 Mark, Bayern Luitpold 1911, Hamburg 1910, Preussen Willhelm II, 1908, 1910 Universität Berlin, 1911 Universität Breslau, 1913 25 Jahre, 1914, telkens Ag 900/1000 16,66 g. 2 Mark, Bayern Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Preussen Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1(..)
A lot of 27 coins from Germany. 5 Mark, Bavaria Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Prussia Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, each Ag 900/1000 27.77 g. 3 Mark, Bavaria Luitpold 1911, Hamburg 1910, Prussia Wilhelm II 1908, 1910 University Berlin, 1911 University Breslau, 1913 25 Years, 1914, each Ag 900/1000 16.66 g. 2 Mark, Bavaria Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Prussia Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1903, 1905, 200 (..)No longer availableDim. Ag 487 gEstimate: € 400 / 460 -
#195Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.
A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.No longer availableDim. 77 x 58 x 101Estimate: € 300 / 400 -
#534WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#696Een eikenhouten console met acanthusbladeren.
An oak console with acanthus leaves.No longer availableDim. 29,5 x 29 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111Een lot massief zilver, bestaande uit een soeplepel, 4 dessertvorken en 4 lepels in bijbehorende koffer. Gemerkt 800‰.
A lot of solid silver items, including a soup ladle, 4 dessert forks, and 4 spoons in a matching case. Marked 800‰.No longer availableDim. 800‰ - 475gEstimate: € 200 / 250 -
#23Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.
A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80