#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#477Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.
A ten-sided copper hanging lantern with green glass.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#390Een lot van 22 munten uit Oostenrijk. 100 Schilling. 640/1000 23,93 g. 1975, Vertrag, Strauss, 100 J. Schilling, Olympiade, Winterspiele x2, 1976, 200 J. Burgtheater, 1000 J. Kärnten, Nestroy, 1977, 1200 J. Kremsmünster, 900 J. Höhen Salzburg, Hall, 1978, 1100 J. Villach, 700 J. Gmunden, Arlberg, 700 j. Slach Durnkrug, 1979, 200 J. Innviertel, 700 J. Wiener Neustadt, Festspiele Bregenz, Int. Zentrum Wien, 1980, 25 J. Vertrag.
A lot of 22 coins from Austria. 100 Schilling. 640/1000 23.93 g. 1975, Vertrag, Strauss, 100 J. Schilling, Olympics, Winter Games x2, 1976, 200 J. Burgtheater, 1000 J. Carinthia, Nestroy, 1977, 1200 J. Kremsmünster, 900 J. Salzburg Heights, Hall, 1978, 1100 J. Villach, 700 J. Gmunden, Arlberg, 700 J. Durnkrug Battle, 1979, 200 J. Innviertel, 700 J. Wiener Neustadt, Bregenz Festivals, Int. Center Vienna, 1980, 25 J. Treaty.No longer availableDim. Ag. Brut. 526,46 gEstimate: € 200 / 300 -
#483Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 3,99 g.
A gold coin. South African Republic, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#634Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
#213Een tempeliers/vrijmetselaarszwaard met opschrift Nights Of Columbus.
A Templar/Freemason sword with the inscription Nights Of Columbus.No longer availableDim. l 95 cmEstimate: € 180 / 220 -
#533Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#241Fontinelle“Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.
"Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.No longer availableDim. 24 x 41 x 7 cmEstimate: € 120 / 180 -
#406MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
A set of 6 modern chairs in beige faux leather.No longer availableDim. 87 x 47 x 51 cmEstimate: € 80 / 120