#159Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 90 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#572Oleg Dergatchov“Nude - I” Litho op papier. Genummerd 2/45. Gedateerd 1991. Gesigneerd buiten de plaat.
#597Een deels houtgesculpteerde armstoel met gobelin zit en rug waarop een middeleeuws tafereel met o.a. mythologische dieren in het decor.
A partially wooden carved armchair with tapestry seat and back depicting a medieval scene with mythological animals in the decor.No longer availableDim. 121 x 66 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Een houten commode met 3 laden.
#396Een fauteuil in ecru stof met gecapitonneerde rug.
#574Maurits Nevens“Paardenmolen”. Een glas in lood, onderaan met signatuur. Bijgevoegd boek “Maurits Nevens Kunstglazenier”.
"Horse carousel." A stained glass window, signed at the bottom. Includes book "Maurits Nevens Art Glass Artist."No longer availableDim. 38 x 53,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#454Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.
Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.No longer availableDim. 53 x 10 cm 1/6Estimate: € 150 / 200 -
#641Een grote Perzische geglazuurd keramische Qajar vaas met bloemen, een vogel en een leeuw in het decor. Eerste helft 20ste eeuw. Grote haarlijnscheur/bakfouten.
A large Persian glazed ceramic Qajar vase with flowers, a bird, and a lion in the decoration. First half of the 20th century. Large hairline crack/firing flaws.No longer availableDim. h 54 x Ø 30 cmEstimate: € 50 / 75