#566Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#510Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#608Dusart, BruxellesEen zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#556Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#244Staf Zerk“Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.
"The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 180