#382Albert De Deken“Terraske”. Een schilderij, aquerel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Terrace". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#156String Bokhyllan - the Ladder schelf“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, een modulair wandsysteem bestaande uit 8 muur (ladder) elementen, 1 onderhangend rooster, 3 kastjes, 1 lange diepe schabbe, 3 lange ondiepe schabben, 3 korte diepe schabben en 3 korte ondiepe schabben.
“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, a modular wall system consisting of 8 wall (ladder) elements, 1 hanging grid, 3 cabinets, 1 long deep shelf, 3 long shallow shelves, 3 short deep shelves, and 3 short shallow shelves.No longer availableDim. 42 x 78 x 34 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#354“Het atelier van de kunstenaar”, een aquarel, onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘73.
"The artist's studio", a watercolor, signed illegibly and dated '73.No longer availableDim. 29 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#647Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.
#424Calvin Waller Burnett“Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 41,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Inn by mountain river." Oil on canvas. Signed by A. Bartholomé, dated 1914.No longer availableDim. 25 x 42 cmEstimate: € 200 / 220