#556Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#699Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#34Léon Van de Kerckove“Zonnig hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1940.
"Sunny farm view". A painting, oil on panel. Signed "Leonardi?" at the bottom and dated 1940.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 75 -
#15Een 18 kt geelgouden Zwitsers horloge met lederen polsband. Gedragen.
An 18 kt yellow gold Swiss watch with leather wristband. Worn.No longer availableDim. +- 4 g goudEstimate: € 200 / 300 -
Three German coins. Wilhelm I, Frankfurt Two Vereinsthaler 1861, Ag 900/1000 37 g, 1 Coronation Thaler 1861, Ag 900/1000 18.5 g, 1 Gulden 1840, Ag 900/1000 10.5 g.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#510Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#258Een lot van 9 porseleinen sierborden, blauw-wit met varia floraal decor. 18e-19e eeuw.
A lot of 9 porcelain decorative plates, blue and white with various floral decoration. 18th-19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#558Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#61Becker S.A. BruxellesEen precisieweegschaal met drie niveaus van aanpassing.
#243DIAZ“Twee paarden”. Een Art Deco keramieken craquelé beeldje. Onderaan gesigneerd. Beschreven in het boek “Craquelés” - Les animaux en céramique 1920-1940
"Two horses". An Art Deco crackle-glazed ceramic sculpture. Signed at the bottom. Described in the book "Craquelés" - Ceramic animals 1920-1940.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#79Delmotte?“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#450Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
A gold coin. Albert I, 20 Francs. 6.45 g, 900/1000. Position A, French.No longer availableEstimate: € 400 / 450