#187Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Een lot van 34 munten uit Oostenrijk. van 1929 tot 1975. Daarvan 12 stuks 50 Schilling Ag. 640/1000 20 g.
A lot of 34 coins from Austria, ranging from 1929 to 1975. Including 12 pieces of 50 Schilling Ag. 640/1000 20 g.No longer availableEstimate: € 170 / 200 -
#673Een lot van 2 Afrikaans uit ebbenhout gesculpteerde beeldjes, waarvan 1 speertje manco. En bijgevoegd 1 buste.
A lot of 2 African carved ebony figurines, one missing a spear. Also included is 1 bust.No longer availableDim. 50 & 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#334P. Regout & Co, MaastrichtEen paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94“Winterlandschap met hoeve en schaatsers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape with farm and ice skaters". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#511Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
#637Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
#651Een koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a photo holder.No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 600 / 800