#329Een spiegel met vergulde lijst, kleine delen manco.
A mirror with gilded frame, small parts missing.No longer availableDim. 96 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#99Josef BeckerPeriod: 1854-1928“Een man met een druppeltje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"A man with a tear." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#571Ethan AllenEen paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.No longer availableDim. 137 x 40 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#516Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
#44A.D. MeulePeriod: 1926“Boerenkar met trekpaarden”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A.D. Meule en gedateerd 1926.
"Farm cart with draught horses", a painting, oil on panel, signed A.D. Meule and dated 1926.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides.No longer availableDim. 37 & 18 cmEstimate: € 60 / 90