#427Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.No longer availableDim. 8 x 17 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217“Lamp 24 - Kensington”, een set van 2 tafellampen met een voet in kristal. Kleine schade aan 1 kap.
"Lamp 24 - Kensington", a set of 2 table lamps with crystal bases. Minor damage to one lampshade.No longer availableDim. 85 x 46 x 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#268Een set van twee polychroom porseleinen vazen, de grote gemerkt Meisen. beide met handgeschilderd decor van bloemen.
A set of two polychrome porcelain vases, the larger one marked Meisen. Both with hand-painted floral decoration.No longer availableDim. h 24,5 & 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569“Tweekoppige vogel”. Een schilderij op papier, Canadees ethnische kunst, onderaan gesigneerd.
#138Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 250 / 300 -
#64Elisabeth VenPeriod: °1935“Bloemenstilleven met rozen en koperen pot met figuren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#406MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#576Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#594Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954“Hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Wallaert.
#433Een gouden munt Zuid-Afrika. 1 Rand 1961. Au 917/1000, 3,99 g.
A gold coin South Africa. 1 Rand 1961. Au 917/1000, 3.99 g.No longer availableEstimate: € 200 / 300