#543Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#694Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#410Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 650 / 750 -
#65Frans Masereel6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.
6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#88Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.
A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.No longer availableDim. h 50 x b 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#470Een armband en een plaquette van gedreven zilver.
#487Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.
A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.No longer availableDim. 28 x 28 cmEstimate: € 220 / 340