Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
Dim. 9,80 g brut
SKU: 1712240115.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 800 / 1000

  • #377
    Bachmann

    “No. 51-530-10”. Consolidation 2-8-0 & Tender - “Reading”. Een paar vintage Bachmann stoomlocomotieven schaal N, In originele verpakking.

    "No. 51-530-10". Consolidation 2-8-0 & Tender - "Reading". A pair of vintage Bachmann steam locomotives N scale, In original packaging.
    Dim. 22 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    “Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.

    "Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.
    Dim. 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #288

    Een retro verchroomde metalen tafellamp.

    A retro chromed metal table lamp.
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #488
    Lima Atlas

    “2102”. Een vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotief. Kenmerken zijn onder andere een krachtige N Scale-motor, bedieningsverlichting, plastic trucks, knokkelkoppelingen, metalen wielen en assen. In originele verpakking. En een vintage Lima N 220284 LG diesel locomotief US Baltimore & Ohio 1974, in originele verpakking.

    “2102”. A vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotive. Features include a powerful N Scale motor, operating lighting, plastic trucks, knuckle couplers, metal wheels and axles. In original packaging. And a vintage Lima N 220284 LG diesel locomotive US Baltimore & Ohio 1974, in original packaging.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #649
    Staf Timmers

    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #162

    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #316
    Bima Profi

    Een vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.

    A vintage architect's chair, marked Bima Profi.
    Dim. 100 x 45 x 50 xm
    Estimate: € 60 / 80
  • #559
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso draagt een label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #7

    Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.

    A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00