Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
Dim. 9,80 g brut
SKU: 1712240115.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 800 / 1000

  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #387
    Rivarossi Atlaas

    Een vintage Atlas Rivarossi N schaal treinset, “Baltimore & Ohio”, bestaande uit “4093” stoomlocomotief, en 3 wagons; “2612, 2611, 2614”, in originele verpakking.

    A vintage Atlas Rivarossi N scale train set, "Baltimore & Ohio", consisting of "4093" steam locomotive, and 3 wagons; "2612, 2611, 2614", in original packaging.
    Dim. 42 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Een aardewerken beeldje in precolumbiaanse Maya Jaina stijl van een priester of sjamaan. Herstelling aan de arm.

    A terracotta figurine in Pre-Columbian Maya Jaina style of a priest or shaman. Restoration on the arm.
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #271
    Castlelli

    Een vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.

    A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.
    Dim. 21 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #338

    Een oude geel koperen tafellamp met 3 lichtpunten.

    An old yellow copper table lamp with 3 light points.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #555
    Gamages London

    “Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #8
    Val Saint Lambert

    Two Val Saint Lambert vases, one pink in the mass colored and the other colorless. The colorless one has minimal damage.
    Dim. h 18 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00