Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
Dim. 9,80 g brut
SKU: 1712240115.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 800 / 1000

  • #526

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..

    A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.
    Dim. 290 x 204 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #450

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.
    Dim. L: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken dubbel wijnkruikje met gesculpteerd vogelfiguurtje bovenaan. Peru. Enkele barstjes aanwezig.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic double wine jug with a sculpted bird figure on top. Peru. Some small cracks present.
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #476
    Kelim

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, Kelim, met lineair patroon.

    An Iranian hand-knotted carpet, Kelim, with a linear pattern.
    Dim. 317x157 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573
    Longwy

    Een 42-delig art-deco servies, gemerkt Vieux Longwy bestaande uit 12 platte borden, 12 soepborden, 12 dessertborden, 2 schalen, 2 terrines, een grote kom en een sauskom. enkele stukken hebben kleine schilferschade en schaal vertoont een haarlijnscheurtje.

    A 42-piece Art Deco dinner service, marked Vieux Longwy, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 2 serving dishes, 2 tureens, a large bowl, and a sauce boat. Some pieces show minor chipping, and one dish has a hairline crack.
    Dim. Ø 28 cm (schaal)
    Estimate: € 120 / 180
  • #340
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #609
    Val Saint Lambert

    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

    A bronze plaque with a relief of a lion.
    Dim. 38 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #584
    d’Artois Limoges Ancienne Fabrique Royale

    Een Frans porseleinen theeservies met vogels in het decor, bestaande uit theekan, suikerpot, melkkan, 2 kopjes met schoteltje en dienblad. 1 kopje met klein schilfertje aan de rand. Onderaan gemerkt “Limoges Ancienne Fabrique Royale”, gesigneerd d’Artois.

    A French porcelain tea set decorated with birds, comprising teapot, sugar bowl, creamer, 2 cups with saucers, and tray. 1 cup has a small chip on the rim. Marked "Limoges Ancienne Fabrique Royale" and signed by d'Artois.
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Deruta

    Een milieu de table in meerkleurige faience, Deruta, Italy.

    A centerpiece in multicolored faience, Deruta, Italy.
    Dim. 28 x 45 x 23 cm
    Estimate: € 75 / 100

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00