#691Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#222WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#686Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.
#524Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
#238“St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.
"St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 60 / 80