Other lots in this auction
-
#293Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.
A large antique mortar and pestle in bronze.No longer availableDim. h 17 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een lot van 3 kleine terrines van Frans porselein, waaronder Limoges, met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 small terrines of French porcelain, including Limoges, with gilded details and floral decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Val Saint LambertAcht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).
A modern love couple sculpted in white marble.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.
A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80 -
#369Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.
Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#102A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#64J. Dubois“Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.
"Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.No longer availableDim. 45 x 60 cm x 2Estimate: € 80 / 120 -
#65Frans Masereel6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.
6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#243Abraham Van EmdenEen sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.
A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.No longer availableDim. 12.5 x 28 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#365Een 14 kt witgouden fijne ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
A 14 kt white gold fine ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 1,18 gEstimate: € 300 / 400 -
#581Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.
A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.No longer availableDim. 11 cmEstimate: € 80 / 120


