#321MuranoEen vintage langwerpige glaspasta schaal in Muranoglas, groen en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage elongated glass paste bowl in Murano glass, colored green and burgundy throughout.No longer availableDim. 19 x 58 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#640Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#453Een gouden munt Zuid-Afrika. 1/10 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 3,39 g. Gekocht als proof in 1980.
A gold coin South Africa. 1/10 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 3.39 g. Purchased as proof in 1980.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#355Lot van 12 geldstukken, Albert I & Gent, Duitse bezetting. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, alle Cu. 25 c & 10 c, beide Gent, karton.
Lot of 12 coins, Albert I & Ghent, German occupation. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, all Cu. 25 c & 10 c, both Ghent, cardboard.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#361Een modernistisch klokje in verzilverd metaal, op batterijen.
#368Een antiek glazen parfumflesje met zilveren deksel, gemerkt 935 sterling silver. Toegevoegd een vintage parfumstift van Shiseido.
#108A.C.FEen paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 160