#448Twee aardewerken figuurtjes in een glazen presentatiekastje.
#108“Räths neuer Relief - Erdglobus, 1:38600000”, een antieke wereldbol in reliëf op voet met kompas door Paul Räth, vroeg 20ste eeuws.
#411Een grote oude Chinese gemberpot met het geluksteken. Houten deksel. Niet gemerkt.
A large antique Chinese ginger jar with the lucky symbol. Wooden lid. Unmarked.No longer availableDim. h 32 x Ø 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111Een girandole met kristallen pendeloques en 6 armen.
A girandole with crystal pendeloques and 6 arms.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 140 -
#311Een lot bestaande uit een antieke rolmeter en een grote schaar.
A lot consisting of an antique tape measure and a large pair of scissors.No longer availableDim. l 29 cm (schaar)Estimate: € 30 / 50 -
#84Wim Nefkens“Schaapskudde ten velde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Wim Nefkens.
#583ContinentalEen Duitse vintage schrijfmachine in draagkoffertje, Wanderer Werke Siegmar-Schönau continental 100 uit 1941.
A German vintage typewriter in a carrying case, Wanderer Werke Siegmar-Schönau continental 100 from 1941.No longer availableDim. 13 x 30 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#503Een stuk van 1 kg mogelijk amber/barnsteen.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede van Antwerpen - sleepboot”, een ets, getiteld, genummerd en gesigneerd buiten de plaat. Romain Malfliet, 39/100.
"Speech of Antwerp - tugboat," an etching, titled, numbered, and signed outside the plate. Romain Malfliet, 39/100.No longer availableDim. 21.5 x 35 cmEstimate: € 40 / 60