#5‘Het ganzenhoedstertje’, een gepatinneerd bronzen beeldje op een zwartmarmeren voet. Getekend H. Plé.
'The goose herder girl', a patinated bronze statue on a black marble base. Signed H. Plé.No longer availableDim. Hoogte 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Een groot lot bierpullen met deksel van Westerwald aardewerk.
A large lot of beer steins with lids made of Westerwald earthenware.No longer availableDim. Hoogte 15-20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#280Een 18 kt geelgouden ring beet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 700 / 800 -
#123NintendoEen Nintendo 64 met 5 spellen, controller, AV kabel & stroomadapter. - 2 x Super Mario 64 met boekje (geen doos)- Turok, Dinosaur Hunter in originele doos met boekje.- Star Wars Rogue Squadron in originele doos (slechte staat) zonder boekje.- Golden Eye, 007, goede staat, doos volledig met boekje en alle documenten.
A Nintendo 64 with 5 games, controller, AV cable & power adapter.- 2 x Super Mario 64 with manual (no box).- Turok, Dinosaur Hunter in original box with manual.- Star Wars Rogue Squadron in original box (poor condition) without manual.- Golden Eye, 007, good condition, complete box with manual and all documents.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#592Een klassieke spiegel in goudkleurige kader.
#111KeramisEen art-deco vaas met decor van vogels en bloemen. Gemerkt Keramis made in Belgium, genummerd D1664.
An art-deco vase with bird and flower decoration. Marked Keramis made in Belgium, numbered D1664.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 160 / 180 -
#80Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,20 ct.
#387Een massief houten beeld van een gehurkte man met een pijp en een Non La hoed.
A solid wooden sculpture of a crouching man with a pipe and a Non La hat.No longer availableDim. Hoogte 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#198Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.
#124Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Vluchtelingen onder een stormachtige hemel’, olieverf op doek. Getekend A. De Laet, 1914.
'Refugees under a Stormy Sky', oil on canvas. Signed A. De Laet, 1914.No longer availableDim. 73/94 cmEstimate: € 180 / 250