#195Dupont ParisEen zilveren dasspeld met visgraatmotief. Gemerkt.
A silver tie clip with a herringbone pattern. Marked.No longer availableDim. 11,77 gEstimate: € 50 / 80 -
#227Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.
A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Een houten applique van “House of Porters” met twee lichtpunten, grijsgeschilderd, met strik bovenaan.
A wooden applique by "House of Porters" with two light points, grey painted, with a bow on top.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Hubert De VriesEen kunstmap met 19 exemplaren E.C. genummerd van A tot S , bestemd voor de medewerkers. Gesigneerd.
#208Een paar witte gietijzeren piedestals.
#230Een rose koortketting met hanger van zilver 925 ‰ en 18 kt geelgoud bezet met een rookkwarts cabochon. Gemerkt.
#275Vier terracotta Yixing theepotjes van Chinese oorsprong.
#85LonginesEen roestvrijstalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#62Leo BunnensPeriod: 1871-1960‘Karakterkop’, olieverf op paneel. Getekend Leo Bunnens.
'Character face', oil on panel. Signed Leo Bunnens.No longer availableDim. 35/47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Een vintage koperen paraplubak in de vorm van een laars, gemerkt Mecap België.
A vintage copper umbrella stand in the shape of a boot, marked Mecap Belgium.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 60 / 80