Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,56 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.56 ct.
Dim. 3,10 g
SKU: 3009250170.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 900 / 1000

  • #582

    Een Victoriaans metalen inktstel met als centraal ornament een paard in draf. Met de originele glazen inktpotjes.

    A Victorian metal inkstand featuring a central ornament of a horse trotting. Includes original glass inkpots.
    Dim. H 15, B 28, D 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #527
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. Rode reeks, vier kleuren. Nummers 121 tot en met 175 (135, 152, 162, 169 dubbel. Redelijke tot goede staat. 59 stuks.

    Suske and Wiske. Red series, four colors. Numbers 121 to 175 (135, 152, 162, 169 double. Reasonable to good condition. 59 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #319
    Jan De Cooman

    ‘Sneeuw in Vlaanderen’, een monochrome ets. Getekend; Jan de Cooman, in opdracht van Valerius de Saedeleer. Nr. 222 uit een oplage van 250 exemplaren.

    'Snow in Flanders', a monochrome etching. Signed by Jan de Cooman, commissioned by Valerius de Saedeleer. Number 222 out of an edition of 250 copies.
    Dim. 42/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163
    TOD’S

    Een Tod’s handtas ‘Happy Patina Grande’ in bruin leer. Met sleutel. Met originele zak.

    A Tod’s handbag 'Happy Patina Grande' in brown leather. With key. With original dust bag.
    Dim. 22 x 37 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #27
    Pieter Porters

    Een paar aardewerken tuinvaasjes met een ‘old paint’ patina. Toegevoegd een bolvormige kruik. Uit de collectie; House Of Porters.

    A pair of earthenware garden vases with an 'old paint' patina. Included; a spherical jug. From the collection; House Of Porters.
    Dim. Hoogte 18 & 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #233
    Steiff, Germany

    Brautvater, een gelimiteerde uitgave door Steiff. Nr. 5 uit een oplage van 500 exemplaren.

    Brautvater, a limited edition by Steiff. Number 5 out of an edition of 500 copies.
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    Een koperen lantaarn met vele hoofden in profiel gedecoreerd.

    A copper lantern decorated with multiple profile heads.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Een antiek popje, porseleinen gezicht met 3 gezichten en toegevoegd een porseleinen poppenhoofd, made in Germany.

    An antique doll, with a porcelain face featuring 3 expressions, accompanied by an additional porcelain doll head, made in Germany.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #538
    Davo

    Een Davo album van Belgische postzegels - Vroege 19e eeuwse zegels grotendeels aanwezig.

    A Davo album of Belgian postage stamps - Early 19th-century stamps mostly present.
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Twee zilveren lepels in hun originele etui met Engelse keuren, Birmingham, George Unite & Sons, 1890.n

    Two silver spoons in their original case with English hallmarks, Birmingham, George Unite & Sons, 1890.
    Dim. l 20.5 cm 105 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73

    Twee poppen van kunststof. Eentje met slaapogen en traditionele klederdracht.

    Two plastic dolls. One with sleeping eyes and traditional costume.
    Dim. H: 50 en 40 cm
    Estimate: € 120 / 150

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00