#403DisneyEen lot van 10 vintage Disney speelgoed ‘pieppopjes’ bestaande uit Sneeuwwitje, 3 dwergen, Mickey, Pinokkio, Tom, Donald, een wolfje en een konijn.
A lot of 10 vintage Disney toys 'squeakies' including Snow White, 3 dwarfs, Mickey, Pinocchio, Tom, Donald, a wolf, and a rabbit.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Zakhorloge, Pontiac. Goudkleurig met transparant open gezicht.ØØ
Pocket watch, Pontiac. Gold-colored with transparent open face. ØØNo longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#488Paar Chinese orchideepotten in blauw en wit geglazuurd porcelein. Gedecoreerd met bloemen en ranken.
Pair of Chinese orchid pots in blue and white glazed porcelain. Decorated with flowers and vines.No longer availableDim. Hoogte 20, Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#455Marklin HoMärklin set 47074, goederenwagonset bestaande uit een 3-delige goederenwagen-set met 4-assige containerdraagwagens met lading en graafmachine. Als nieuw in originele doos.
Märklin set 47074, freight wagon set consisting of a 3-piece set with 4-axle container flatcars with cargo and excavator. Like new in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#19Speelgoedrevolver, Hubley MFG Co. Met lederen holster en riem.
Toy revolver, Hubley MFG Co. With leather holster and belt.No longer availableDim. Lengte 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#14Hutschenreuther“Dansende edeldame”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt.
"Dancing noblewoman." A porcelain figurine. Marked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 15 / 20 -
#167Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Beide beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met Aziatisch decor.
Quimper figurines. Couple with top hat. Both figurines are glued at the neck. The hat edges have flake damage in several places. Included; a repeatedly glued milk jug with Asian decor.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een set van 2 paar messingen kandelaars, de kleinere 19e eeuws.
A set of 2 pairs of brass candlesticks, the smaller ones dating back to the 19th century.No longer availableDim. h 31 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#546Maslahan, handgeknoopt Iraans tapijt.
Maslahan, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 192/124 cmEstimate: € 150 / 300 -
#246Klassieke armstoel met geweven bloemenstof. Matige gebruikssporen aan de armleggers. Ijzeren wieltjes aan de voorpoten.
#379Portrettekening, acryl op papier. Toegeschreven aan Jean Cocteau.
Portrait drawing, acrylic on paper. Attributed to Jean Cocteau.No longer availableDim. 50/70 cmEstimate: € 350 / 500