#479Harry“Dancing Lady”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.
#674“Dronken Silenus worstelt slang”, een kunstbronzen beeld, gesigneerd ‘Michelini’.
#313Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.
#63Ilona Schenke Alt Beck & GottschalkEen vintage pop uit porselein, hout en kunststof. In de nek gemerkt. Made in Germany 2 1/2.
#341Marc Sleen“De avonturen van Nero en Co”, een lot van 3 Nero albums met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De groene patreel’, Het knalgele koffertje’ en ‘De daverende Pitteleer’.
Holm SorensenEen handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.
#596Holm SorensenEen lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1300 / 1500