Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.

An 18 kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.30 ct. and a central sapphire of approximately 0.20 ct.
Dim. 2,31 g
SKU: 2608250410.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 450 / 550

  • #5

    Een antiek polychroom wijwatervat van geglazuurd aardewerk.

    An antique polychrome holy water font made of glazed earthenware.
    Dim. H 17, B 11 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #113

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.

    A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #571

    Een 19e eeuwse Engelse staanklok met wijzerplaat van koper en tin.

    A 19th-century English longcase clock with a dial in copper and tin.
    Dim. 205 x 49 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #423
    M.R. Arroyo

    Polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    Polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    Dim. 80/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een Turks handgeknoopt Kayseri tapijt, zijde en gouddraad, met een decor van een levensboom.

    A Turkish hand-knotted Kayseri carpet, silk and gold thread, with a design of a tree of life.
    Dim. 117 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #302
    René Engelen

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op papier. Getekend; R. Engelen.

    'Flower vase', oil on paper. Signed; R. Engelen.
    Dim. 65/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,51 ct. JVVS2 En briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct. FVVS2.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.51 ct. JVVS2 And brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.58 ct. FVVS2.
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 4900 / 5200
  • #56

    Een grote antieke, massief eiken koffer met gesmeed beslag. De koffer heeft vooraan drie panelen.

    A large antique, solid oak chest with forged metal fittings. The chest has three panels on the front.
    Dim. H 64, B 139, D 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #426

    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00