Other lots in this auction
-
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#643PunkinEen reproductie naar een originele pop van Dehetre. Vol porselein.
A reproduction of an original doll by Dehetre. Made of porcelain.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#293Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.
A large antique mortar and pestle in bronze.No longer availableDim. h 17 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183S.F.B.J. Paris 10Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.
An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#344“Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.
"Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.No longer availableDim. h 71 x b 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314E. Haagemans“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.
"Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.No longer availableDim. 28.5 x 39.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.No longer availableDim. 76 x 130 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Alice GoldinPeriod: 1922 - 2016“Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.
"Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#258Louis KalffPeriod: 1897 - 1976“Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.
"Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.No longer availableDim. h 53 x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#504Marechal“Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#163Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.
A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.No longer availableDim. 1820g - 835‰Estimate: € 900 / 1100


