#574Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.
#680Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.
#79Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#403Een paar Japanse vazen in Satsuma stijl, op houten sokkel.
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
#69Jaak GorusPeriod: 1901-1981Een lot van 3 etsen op papier, waarvan 1 ingekaderd en 2 persoonlijke wenskaarten. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#585Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#483Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.
#432Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 2,5 x 32 cmEstimate: € 150 / 250