Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
Dim. 3,24 g
SKU: 1712240385.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #385
Estimate: € 450 / 550

  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #643
    Punkin

    Een reproductie naar een originele pop van Dehetre. Vol porselein.

    A reproduction of an original doll by Dehetre. Made of porcelain.
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #344

    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #258
    Louis Kalff
    Period: 1897 - 1976

    “Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.

    "Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.
    Dim. h 53 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #504
    Marechal

    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00