A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.No longer availableDim. H. 27 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#246Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.
A mahogany round table in Empire style.No longer availableDim. 76 x Ø 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#107“De nieuwe Wereldbol voor handel, nijverheid, scheepvaart en wetenschap”. Uitgegeven door het onpartijdig morgenblad De Dag.
"The new Globe for trade, industry, shipping, and science". Published by the impartial morning newspaper De Dag.No longer availableDim. h 56 x Ø 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
"Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#426BidjarEen Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.
A Persian hand-knotted carpet, with certificate.No longer availableDim. 289 x 210 cmEstimate: € 200 / 300