Other lots in this auction
-
#72Henri Matisse
“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944. -
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#420
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing). -
#416
Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment. -
#401Lego Technic
Een lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.
A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#423
Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration. -
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert. -
#613
Een paar handgeslepen kristalglazen karaffen met stop en geometrische patronen in het reliëf. Dragen metalen label “Whisky” & “Cognac”.
A pair of hand-cut crystal decanters with stoppers and geometric patterns in relief. Bearing metal labels "Whisky" & "Cognac". -
#418Emaux de Louvière
Een crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A crackleware Art Nouveau vase featuring a female figure and floral accents. Marked and numbered at the bottom. -
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
"Largo". A glass vase, Rozendaal around 1930, Maastricht. -
#424
Een Mandylion icoon met voorstellingen van St. Elia en St. Joris. 19de eeuws.
A Mandylion icon depicting St. Elijah and St. George. 19th century.Place a bid ›Dim. 33,5 x 29 cm -
#377
Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.