#98C&A Voigt Sitzendorf“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#124Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Nocturnal Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed by Godderis.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#73“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
"Tintin", "Super Kuifje" & "Kuifje". A lot of 56 vintage magazines, 9 "Kuifje Special" comic strips with various titles, including 2 Kuifje magazines.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#212Pierre Scoupreman“Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.
#21Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
A lot of 5 crucifixes and 4 holy water fonts, some from the 19th century. Two holy water fonts are damaged.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Capodimonte“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capodimonte en genummerd V20187.
"Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capodimonte at the bottom and numbered V20187.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#645Een paar verchroomde designkandelaars.
A pair of chrome-plated designer candlesticks.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80