#475Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.No longer availableDim. 175/275 cmEstimate: € 100 / 120 -
#33Uderzo en Goscinny- La Grande Traversée. Ed. Dargaud (C° Dargaud Canada 1975, 3°/1978). Zeer goede staat.- Obelix et Compagnie. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1976, Dargaud Canada 1976, Dépôt Légal Ottawa 1978, 4°/1978). Zeer goede staat.- Astérix chez les Belges. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1979, Dargaud Canada 1979, Dépôt Légal Ottawa 1°/1979) Gedrukt in Spanje. Zeer goede staat.
- La Grande Traversée. Ed. Dargaud (C° Dargaud Canada 1975, 3°/1978). Very good condition.- Obelix et Compagnie. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1976, Dargaud Canada 1976, Dépôt Légal Ottawa 1978, 4°/1978). Very good condition.- Astérix chez les Belges. Ed. Dargaud (C° Dargaud 1979, Dargaud Canada 1979, Dépôt Légal Ottawa 1°/1979) Printed in Spain. Very good condition.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#29Jan Van Haute‘Stilleven met kip’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘69.
'Still life with chicken', oil on canvas. Signed; J. Van Haute, '69.No longer availableDim. 50/40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een verguld metalen kamerlamp met stoffen kap. 20ste eeuw.
#345Een oude aardewerken stempel met hiërogliefen.
#317Een tafellamp met een houten paard met been ingelegd en mogelijk zilveren delen.
A table lamp with a wooden horse inlaid with bone and possibly silver parts.No longer availableDim. h 53 cm (met kap)Estimate: € 40 / 60 -
#99‘Langs de Dender’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.
'Along the Dender', oil on canvas. Signed illegibly.No longer availableDim. 70/80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#411‘Thaise monnik.’ Een levensgroot roodgepatineerde houten sculptuur. Vroeg 20ste eeuw. Letsels en slijtage. Met importbewijs 2007, en herkomstbewijs.
'Thai monk.' A red patinated wooden sculpture. Early 20th century. With import documents 2007 and certificate of origin.No longer availableDim. 93 x 55 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#111“Big Windy Day”. Een bronzen beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
"Big Windy Day". A bronze sculpted statue of a harem dancer with a swirling skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 200 / 250