#92Jozef (Jef) Gastmans“Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.
"Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#151Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken kruik met gesculpteerd gelaat. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#145Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.
An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.No longer availableDim. Bruto: 57,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#256Een massief eikenhouten commode met 5 laden.
#642Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.
An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.No longer availableDim. 12,5 x 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#543Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
#505Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Met restauratie.
A vintage bear in oak and maple, Kaj Bojesen, Denmark copyright.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.No longer availableDim. 32 & 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.