Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
Dim. 6,10 g
SKU: 1712240530.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 850 / 1000

  • #526

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..

    A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.
    Dim. 290 x 204 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #582
    Georges Boyer Limoges France

    “Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    "Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    A. Vermont

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #11
    NAO by Lladro

    Een tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.

    A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #587

    Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.

    An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #109

    “Bravo torero”. Een schilderij, olieverf op doek. Kopie naar het werk van “Nicaise De Keyser, 1880-1881”

    "Bravo torero". A painting, oil on canvas. Copy of the work by "Nicaise De Keyser, 1880-1881".
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,88 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of 0.88 ct.
    Dim. 4,46 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #330

    Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.

    Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #567

    Een precolumbiaans blackware keramieken kruikje. Barst en gaatje in de zijkant.

    A Pre-Columbian blackware ceramic jar. Crack and hole in the side.
    Dim. 12 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00