#84S. De Cnodder“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
#234Armand Apol“Hoevezicht bij beek, met koe en eenden.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.
#216Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
#491Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#366Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.
#255Val Saint LambertEen karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.
A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.No longer availableDim. 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#35Een 18 kt wit-en geelgouden ring met een briljant van ongeveer 0,15 ct.
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120