#298KayserzinnPeriod: 1890 -1919
Een 19e eeuwse milieu de table, gemerkt Kayserzinn met opschrift ‘à notre chère Professeur, 1899. Initialen een de andere kant.
#156String Bokhyllan - the Ladder schelf
“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, een modulair wandsysteem bestaande uit 8 muur (ladder) elementen, 1 onderhangend rooster, 3 kastjes, 1 lange diepe schabbe, 3 lange ondiepe schabben, 3 korte diepe schabben en 3 korte ondiepe schabben.
“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, a modular wall system consisting of 8 wall (ladder) elements, 1 hanging grid, 3 cabinets, 1 long deep shelf, 3 long shallow shelves, 3 short deep shelves, and 3 short shallow shelves.No longer availableDim. 42 x 78 x 34 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#527Jammet Seignolles Exclusivité Limoges
Een 40-delig porseleinen koffie servies, bestaande uit; 12 tassen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 1 suikerpot, 12 onderbordjes, 12 dessertborden en 1 grote schotel. Onderaan gemerkt Limoges Jammet Seignolles Exclusivité.
#391
Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006
“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
Een zilveren munt uit Groot-Brittanië. George VI, Shilling 1939, Ag 500/1000.
A silver coin from Great Britain. George VI, Shilling 1939, Ag 500/1000.No longer availableEstimate: € 5 / 10 -
#319Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Antwerps havenzicht bij valavond.” Olieverf op board, gesigneerd.
#584
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd.
#396
Een fauteuil in ecru stof met gecapitonneerde rug.
#112
“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
#432Leonor FiniPeriod: 1907-1996
“De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.
"The Frog Revelation". An etching on paper, drypoint. Signed and numbered 160/290 outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 56 x 42 cmEstimate: € 100 / 150