#411LegoEen vintage Lego 744 set, in orignele doos met handleiding.
A vintage Lego 744 set, in original box with manual.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#188“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#367GoebelEen lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel.No longer availableDim. 25 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#415Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 185 x 78 en 200 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#498Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
#281Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.
#643Een lot van drie Robbedoes bundel uitgaven, resp. Album 17 (vanaf 3/1/1946), Album 20 (vanaf 2/1/1947) en Album 41 (vanaf 3/7/1952). Heel sletig.
A lot of three Spirou comic book publications, namely Album 17 (from 3/1/1946), Album 20 (from 2/1/1947), and Album 41 (from 3/7/1952). Very well preserved.No longer availableEstimate: € 60 / 80