#427Ludwig Mies Van Der RohePeriod: 1886 - 1969“Barcelona Chair”, ontworpen in 1929 voor het Barcelona pavilioen door Ludwig Mies Van Der Rohe en Lilly Reich, het betreft een uitvoering door De Coene uit Kortrijk die onder licentie van Knoll hebben gewerkt. De stoel is geproduceerd tussen 1960/70. Verchroomd staal en leder.
"Barcelona Chair", designed in 1929 for the Barcelona Pavilion by Ludwig Mies Van Der Rohe and Lilly Reich, this is an execution by De Coene from Kortrijk who worked under license from Knoll. The chair was produced between 1960/70. Chrome-plated steel and leather.No longer availableDim. 75 x 75 x 75 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#187Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.
#424Jef Van TuerenhoutVrouw met gele hoed. Kleurenlithografie, getekend Jef van Tuerenhout.
Woman with yellow hat. Color lithograph, signed Jef van Tuerenhout.No longer availableDim. 75/50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175Must de Cartier QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel women's watch.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#16Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.
#75HMT India Inoxgold quartzEen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.
A men's wristwatch. In original box and with certificate.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#53Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.
Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.No longer availableDim. 30/25 cmEstimate: € 120 / 150