#267“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten gesculpteerd beeld.
"Maria with child." A polychrome wooden carved sculpture.No longer availableDim. 66,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kapel aan het dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.
"Chapel in the village", a painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392“Kinderportret”, een tekening op papier, potlood en inkt, monogram SW.
#350Hermès ParisEen zijdensjaal, getekend ‘Hermès Paris’.
#380Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.
An 18 karat white and yellow gold ring with the letter M.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 200 / 240