#569Romain SteppePeriod: 1859-1927“Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.
#645Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.
#192Hendrick VaderPeriod: 1928 - 1997“Vissersboten aan het strand”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hendrick Vader.
#268Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.
#707Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#443Een Chinees porseleinen flesvaas met draken en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#746Een replica van een steengoed oliekruik.
#574Sylvain LambréPeriod: 1889-1958“Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#594Holm SorensenEen vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.
A vintage typewriter, 'Hermes Baby', ca. 1940 in its original metal carrying case.No longer availableDim. 6.5 x 28.5 x 28.5 cmEstimate: € 40 / 60