Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,41 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.41 ct. and with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.54 ct.
Dim. 3,93 g
SKU: 2705250560.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #560
Estimate: € 1500 / 1700

  • #412
    Marc Chagall
    Period: 1887 - 1985

    “Het Bruidsboeket”, een lithografie in kleur met droogstempel en certificaat, uitgegeven door het Chagall estate.

    "The Bridal Bouquet," a color lithograph with embossing and certificate, published by the Chagall estate.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #157
    A. Gillard

    Drie porseleinen dekselpotten, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.

    Three porcelain lidded pots, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘De harp van Sint-Franciscus’. Een reeks van 12 kleurenlitho’s, gemonogrammeerd; F.

    'The Harp of Saint Francis'. A series of 12 color lithographs, monogrammed; F.
    Dim. 17/17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244

    “Vergezicht”, een miniatuur, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Panoramic View," a miniature, oil on panel, unsigned.
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Ladenkastje, Engelse stijl. 7 laden.

    Cabinet, English style. 7 drawers.
    Dim. H 120, B 68, D 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Tafellamp op polychrome koperen zuil.

    Table lamp on polychrome copper column.
    Dim. Hoogte 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met griffoenen en andere fabeldieren.

    Blue glass organically shaped bowl, on a three-legged gilded metal base. Decorated with griffins and other mythical creatures.
    Dim. H23, Ø 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #598

    “Volks herbergtafereel.” Een plaquette met 4 personages, uit gietijzer.

    "Folk tavern scene." A plaque with 4 characters, made of cast iron.
    Dim. 63 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #99

    “Kempense hoeve”. Olieverf op paneel.

    "Kempen farmhouse." Oil on panel.
    Dim. 39 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Vijf stuks verzilverd metaal bestaande uit 2 tafellampjes en 3 kandelaars.

    Five pieces of silver-plated metal consisting of 2 table lamps and 3 candlesticks.
    Dim. h 28 cm (kandelaar)
    Estimate: € 20 / 30
  • #24

    Set van 8 kleine wijnglazen op voet van Val St. Lambert kristal. 4 roze en 4 groene. Niet gemerkt.

    Set of 8 small wine glasses on foot made of Val St. Lambert crystal. 4 pink and 4 green. Not marked.
    Dim. Hoogte 13, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00