#460
Een 18 kt geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
#253Wiskemann
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
"Boerenkoppel," a set of 2 figurines in Flemish earthenware. -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost. -
#366
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
#121Capodimonte
Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
#97Märklin
#669
Een Boomse Art-Deco glazen vaas met goudopleg en amberkleurige voet.
A Boomse Art Deco glass vase with gold overlay and amber-colored base. -
#157Hergé
#622Steenstra
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.