Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct.
Dim. 3,16 g
SKU: 2904250530.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 800 / 900

  • #112
    Hilaire Bals

    “Kippen aan het schuurtje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens by the shed", a painting, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #30

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #462
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, gouache op papier, gesigneerd Valckx.

    "Flower still life," a painting, gouache on paper, signed Valckx.
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #99
    G. Claassen

    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #100

    Een Tahiti parelhalssnoer met 18 kt witgouden slot en met bijpassende oorbellen bezet met twee Tahiti parels van 12 mm en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A Tahitian pearl necklace with an 18 kt white gold clasp, accompanied by matching earrings set with two Tahitian pearls of 12 mm each and two diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. Ø 11,50 mm L: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #315
    Dior, MPH en M&M Qwartz

    Drie verschillende roestvrij stalen dameshorloges.

    Three different stainless steel women's watches.
    Estimate: € 100 / 150
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #57
    Val Saint Lambert

    Grote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.

    Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.
    Dim. Hoogte 30.5, Ø 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #88
    Gustave Buchet
    Period: 1888-1963

    ‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.

    'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.
    Dim. H 35, B 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #371
    Vic Gentils

    “Triptiek”. Deels vernikkeld koper. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren.

    "Triptych". Partly nickel-plated copper. Signed and numbered out of 25 copies.
    Dim. 13 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00