Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct.
Dim. 3,16 g
SKU: 2904250530.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 800 / 900

  • #579
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “De verliefden”, een lithografie in kleur, gesigneerd Leonor Fini en genummerd 131/188.

    "The Lovers", a color lithograph, signed by Leonor Fini and numbered 131/188.
    Dim. 9.5 x 17.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #404
    Roger Raveel
    Period: 1921 - 2013

    “Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.

    "View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.
    Dim. 68 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #34

    Een set van 6 stoelen met gesculpteerde delen en gobelin zitting met florale motieven.

    A set of 6 chairs with sculpted parts and tapestry seats featuring floral motifs.
    Dim. 99 x 51 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.
    Dim. 9.20 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #104
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘La Valleé Du Zwalm’. Met het mes gezet. Olieverf op doek, getekend rechtsonder; R Malfliet.

    'The Valley of Zwalm'. Set with the knife. Oil on canvas, signed lower right; R Malfliet.
    Dim. 60/75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #412

    Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.

    A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.
    Dim. 52 x 25.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.48 ct.
    Dim. 5,36 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #403

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with figures in the decoration.
    Dim. h 43.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592

    “Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.

    "Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #183

    Een lot van 6 frontstafkaarten op papier uit Wereldoorlog I, waaronder 1 Franse en 1 Duitse met stempel.

    A lot of 6 World War I front military maps on paper, including 1 French, 1 German with stamp.
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #41
    Karlsbader

    Een lot Karlsbader porselein bestaande uit 3 schalen, een coupe en een taartschepje.

    A lot of Karlsbad porcelain consisting of 3 bowls, a coupe, and a cake slice.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00