#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#34Een set van 6 stoelen met gesculpteerde delen en gobelin zitting met florale motieven.
A set of 6 chairs with sculpted parts and tapestry seats featuring floral motifs.No longer availableDim. 99 x 51 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.No longer availableDim. 9.20 gEstimate: € 600 / 800 -
#412Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.
A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.No longer availableDim. 52 x 25.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#587Een massief eikenhouten cafétafel.
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 900 / 1000 -
#592“Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.
"Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
A lot of 6 World War I front military maps on paper, including 1 French, 1 German with stamp.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41KarlsbaderEen lot Karlsbader porselein bestaande uit 3 schalen, een coupe en een taartschepje.
A lot of Karlsbad porcelain consisting of 3 bowls, a coupe, and a cake slice.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60