#462Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenstilleven”, een schilderij, gouache op papier, gesigneerd Valckx.
"Flower still life," a painting, gouache on paper, signed Valckx.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#99G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#100Een Tahiti parelhalssnoer met 18 kt witgouden slot en met bijpassende oorbellen bezet met twee Tahiti parels van 12 mm en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Tahitian pearl necklace with an 18 kt white gold clasp, accompanied by matching earrings set with two Tahitian pearls of 12 mm each and two diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. Ø 11,50 mm L: 46 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#315Dior, MPH en M&M QwartzDrie verschillende roestvrij stalen dameshorloges.
Three different stainless steel women's watches.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#285Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.
#57Val Saint LambertGrote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.
Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.No longer availableDim. Hoogte 30.5, Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#88Gustave BuchetPeriod: 1888-1963‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.
'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.No longer availableDim. H 35, B 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371Vic Gentils“Triptiek”. Deels vernikkeld koper. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren.
"Triptych". Partly nickel-plated copper. Signed and numbered out of 25 copies.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 80 / 120