Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct.
Dim. 3,16 g
SKU: 2904250530.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 800 / 900

  • #326

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #121

    Groot lot waardepapieren waaronder obligaties en winstaandelen. Voornamelijk van spoor en trammaatschappijen.

    Large lot of securities including bonds and profit sharing certificates. Mainly from railway and tram companies.
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hubert De Vries.

    "Maritime view", a painting, oil on board, signed by Hubert De Vries.
    Dim. 37 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.

    "Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #189
    Robert Quintyn
    Period: °1916

    ‘Storm op zee’. Olieverf opo doek, getekend R Quintyn. Quintyn Robert, geboren in Knokke in 1916, was een schilder, tekenaar en graficus. Realiseerde o.m. marines, havengezichten (Zeebrugge) en stillevens. Stelde o.a. tentoon met Les Arts.

    'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed R Quintyn. Quintyn Robert, born in Knokke in 1916, was a painter, draughtsman, and printmaker. Created marine scenes, harbour views (Zeebrugge), and still lifes. Exhibited with Les Arts.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #52
    McThomas

    “Kinderen en meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Children and Seagulls". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 37 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #234
    Leo Spanoghe

    “Canal à Bruges”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Leo Spanoghe.

    "Canal in Bruges", a painting, oil on panel, signed Leo Spanoghe.
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #120

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met in briolet geslepen half edelsteen.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with briolette-cut semi-precious stones.
    Dim. 9,27 g
    Estimate: € 500 / 600

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00