#286Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.
Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.No longer availableDim. Hoogte 55, Ø 83 cmEstimate: € 30 / 50 -
#216Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.
#431Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.
Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.No longer availableDim. Hoogte 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Leo FranssenPeriod: 1905 - 1990“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.
"Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#506Tweedeurs hoekkast in klassieke stijl.
Two-door corner cabinet in a classic style.No longer availableDim. H 178, B 62, D 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540Corum Romulus QwartzEen dameshorloge van roestvrij staal. Met cerfificaat.
A ladies' stainless steel wristwatch. With certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#99G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#91WiskemannEen lot van 2 kristallen karaffen bestaande uit één met zilveren kraag, gemerkt 800, en één met verzilverde kraag, gemerkt OW. (Otto Wiskemann).
A lot of 2 crystal decanters consisting of one with silver collar, marked 800, and one with silver-plated collar, marked OW (Otto Wiskemann).No longer availableDim. 800‰Estimate: € 40 / 60