#239Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.
#302Ward BlankersEen massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.
#410Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.
#396Een retro bakfiets voor kinderen, professioneel speelplaatsmateriaal.
#17Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, niet gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candlesticks, unmarked.No longer availableDim. h h 20 x l 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Yochikuni“Krijgers”, een houtsnede toegeschreven aan Yochikuni.
#228Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.
#33Bronzen beeldje van een steigerende hengst. Niet getekend.
#215Een parelhalssnoer in verschillend getinte groene parels en staafjes jade.
#187Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.
#367Märklin HOEen lot van 3 locomotieven van Märklin, nrs. 3104, 3146 en 3078.
A lot of 3 Märklin locomotives, numbers 3104, 3146, and 3078.No longer availableEstimate: € 40 / 60