Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct.
Dim. 3,16 g
SKU: 2904250530.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 800 / 900

  • #84

    Oude kroonluchter met grote glazen parels en bloemen. 12 lichtpunten en plaats voor 8 kaarsen.

    Old chandelier with large glass beads and flowers. 12 light points and space for 8 candles.
    Dim. Hoogte 80, Ø 57 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #114
    Hilaire Bals
    Period: 1940 - ....

    “Kippen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens", a set of 2 paintings, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #425

    Een massief houten salontafel met glazen blad.

    A solid wooden coffee table with a glass top.
    Dim. 45 x 120 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #96

    Een oude staande klok in massief eikenhouten kast.

    An old standing clock in solid oak wood case.
    Dim. H 239, B 51, D 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje en de schat van Scharlaken Rackham”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 04.

    "Tintin and the Treasure of Red Rackham", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 04.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #31

    Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.

    Lot of three items in Val Saint Lambert crystal. Two vases and a vintage ashtray. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 20, Ø 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Kleurloze vaas, gemerkt ‘Krautheim, Germany’.

    Colorless vase, marked 'Krautheim, Germany'.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #572
    Frans Luyckx

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.

    "City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #590

    Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.

    A lot of malachite jewelry including two bracelets and four pendants.
    Estimate: € 50 / 100
  • #420
    Baume & Mercier Genève

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.

    An 18 kt yellow gold ladies watch with a leather wristband.
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #270

    Een zilveren broche bezet met een camee.

    A silver brooch set with a cameo.
    Dim. 4 x 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00