Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct.
Dim. 3,16 g
SKU: 2904250530.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 800 / 900

  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #177
    Delheid

    Een zilveren suikertang, gemerkt Delheid, A800. 35 gram.

    A silver sugar tong, marked Delheid, A800. 35 grams.
    Dim. l 15 cm 800‰
    Estimate: € 30 / 40
  • #407
    Kullmann

    Een set van 2 Hollywood Regency tafellampen, gemerkt Kullmann, plexiglas en messing.

    A set of 2 Hollywood Regency table lamps, marked Kullmann, plexiglass and brass.
    Dim. h 49 cm (voet)
    Estimate: € 200 / 300
  • #348
    Siku Metall 1:87

    Een lot van 16 dozen die-cast voertuigen, werktuigmachines, kraanwagens, brandweer, bus, tram, vliegende en varende tuigen. Nrs. 1886, 1834, 1849, 1841, 6282, 1850, 1853, 1847, 1883, 1893, 1896, 1898, 1873, 1810, 1885 en 1814.

    A lot of 16 boxes of die-cast vehicles, machinery, cranes, fire trucks, buses, trams, flying, and sailing vessels. Nos. 1886, 1834, 1849, 1841, 6282, 1850, 1853, 1847, 1883, 1893, 1896, 1898, 1873, 1810, 1885, and 1814.
    Estimate: € 80 / 120
  • #272

    A pair of wrought iron and gilt bronze fire andirons. Louis XV style, XIXth century.
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #132
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    Dim. 70 x 99 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #440

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamant solitair van +- 1,25 ct.

    An 18kt white and yellow gold ring set with a diamond solitaire of approximately 1.25 ct.
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 2000 / 2300
  • #145

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a 1.75 ct solitaire.
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 4500 / 4800
  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Lot van twee kleurloze kristallen vazen. Versierd met oa florale motieven.

    Lot of two colorless crystal vases. Decorated with floral motifs among others.
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Herfststorm’. Olieverf op paneel. Getekend; Jordaens ‘63.

    'Autumn Storm.' Oil on panel. Signed; Jordaens '63.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00