#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#266Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Met Armani gestoffeerde bekleding.
A pair of wooden hand-carved armchairs with claw feet and H-shaped braces. Upholstered with Armani fabric.No longer availableDim. 111 x 67 x 74 cmEstimate: € 150 / 250 -
#700Een lot van drie kepies van de Belgische spoorwegen.
A lot of three caps from the Belgian railways.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#243DIAZ“Twee paarden”. Een Art Deco keramieken craquelé beeldje. Onderaan gesigneerd. Beschreven in het boek “Craquelés” - Les animaux en céramique 1920-1940
"Two horses". An Art Deco crackle-glazed ceramic sculpture. Signed at the bottom. Described in the book "Craquelés" - Ceramic animals 1920-1940.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#150“Elizabeth II. D.G. Regina. Een 22 kt geelgouden Canadese munt van 100 dollars 1583 - St. John’s - 1983 in hanger gezet van 18 kt. In originele doos en met certificaat.
"Elizabeth II. D.G. Regina. A 22kt yellow gold Canadian coin of 100 dollars 1583 - St. John’s - 1983 set in an 18kt pendant. In original box and with certificate."No longer availableDim. 21,20 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#128Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#253“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
"Pirce Suspension". A modern design aluminum pendant lamp in matte black. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.No longer availableDim. 44 x Ø 97 cmEstimate: € 500 / 600