#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#194Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#200Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,79 ct. DEVVS1
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.79 ct. DEVVS1No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#318Een cache-pot in meerkleurig faience, laat 19e eeuws, Franse origine, met vogels gedecoreerd.
#444“La violiniste blue”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat en met droogstempel gesigneerd.
"The blue violinist". A lithograph on paper. Signed within the plate at the bottom and embossed with a dry stamp.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#43“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
#519Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vazen in het decor.
#684Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.
#677Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
A brass chandelier with crystal pendeloques and 9 light points.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 80 / 120