#266Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Met Armani gestoffeerde bekleding.
A pair of wooden hand-carved armchairs with claw feet and H-shaped braces. Upholstered with Armani fabric.No longer availableDim. 111 x 67 x 74 cmEstimate: € 150 / 250 -
#54“1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.
#529TabrizEen Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.
#256Een set van 2 armstoelen kunstleder met crocoprint.
#334P. Regout & Co, MaastrichtEen paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#495Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1/2 Pond, Elisabeth II, 1953. Au 917/1000 3,99 g.
A South African coin. 1/2 Pound, Elizabeth II, 1953. Au 917/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#95Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Three masters on choppy sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 500 / 600