Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale pear-shape diamant van +- 1,01 ct. JVVS en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. FVVS.

An 18 kt white gold ring set with a central pear-shaped diamond of approximately 1.01 ct. VS clarity and with round diamonds totaling approximately 0.53 ct. VVS clarity.
Dim. 4,13 g
SKU: 2904250160.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 2900 / 3000

  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #132
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    Dim. 70 x 99 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #388

    Oud Boeddhabeeld van metaal.

    Old Buddha statue made of metal.
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #217

    Een spiegel in vergulde kader gekroond met bloemenvaas.

    A mirror in a gilded frame crowned with a floral vase.
    Dim. 114/66 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #385

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #334
    René - Georgette Magritte

    “Trois Pommes”, een lithografie met opschrift: Je certifie l’originalité de cette lithographie qui est la derniére de mon mari René Magritte, gesigneerd Georgette Magritte en genummerd 85/150.

    "Trois Pommes," a lithograph inscribed: I certify the originality of this lithograph which is the last of my husband René Magritte, signed by Georgette Magritte and numbered 85/150.
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #231

    Bronzen mantelklok in barokke stijl, versierd met vissen en een putti. Toegevoegd een 4 armige kandelaar en elektrisch klokje in bronzen kast.

    Bronze mantel clock in Baroque style, decorated with fish and a putto. Also included is a 4-armed candelabra and an electric clock in a bronze case.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264

    Mahoniehouten hangoortafeltje.

    Mahogany drop-leaf table.
    Dim. H72, B 98, D 38/120 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #244
    Willem Dolphyn
    Period: 1980

    Proefdruk ‘WINTER’. Ets van Willem Dolphyn. De drie koningen op tocht door een sneeuwlandschap met knotwilgen. Getekend binnen en buiten de plaat.

    Proof print 'WINTER'. Etching by Willem Dolphyn. The three kings on a journey through a snow landscape with pollard willows. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 33/27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #201

    Chibinda ilunge beeld. Chokwe.

    Chibinda ilunge statue. Chokwe.
    Dim. Hoogte 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Borrelset op spiegeldienblad, bestaande uit twee karaffen en 9 borreltjes. Beschilderd met goudverf.

    Liquor set on mirrored tray, consisting of two decanters and 9 shot glasses. Painted with gold paint.
    Dim. h 22 cm (karaf)
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00