Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een oude handbeschilderde Chinese doos met deksel, papier-maché.

    An old hand-painted Chinese box with lid, made of papier-mâché.
    Dim. 25 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532

    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508
    Royal Dux

    “Afternoon Tea”. Een meerkleurig porseleinen groep, onderaan gemerkt. Barstje vooraan de onderzijde.

    "Afternoon Tea." A multi-colored porcelain group, marked at the bottom. Small crack at the front bottom.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #469
    Pearl

    Een groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.

    A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.
    Estimate: € 400 / 600
  • #24

    “Daughter of Jean Baptiste Madou with husband.” A pair of hand-colored photo portraits. Inscribed on the back, 19th century.
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein scheurtje links bovenaan.

    "Farmstead view with pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small tear at the top left.
    Dim. 64 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

    An earthenware Moseka candlestick. Congo.
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #490

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of green and a silver clasp.
    Dim. L:35 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00