Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #376

    Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.

    A carpet, from India.
    Dim. 137x75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #654

    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #553

    A Chinese porcelain vase in famille noire decor with swallows. Marked at the bottom.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #154
    Pierre Creixams

    “Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.

    "Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #609
    Val Saint Lambert

    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #453

    Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.
    Dim. h 24 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00