Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #29
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #321

    Estimate: € 60 / 70
  • #616

    Een rij vintage cinemastoelen in serie met 4 klapbanken en gestoffeerde zitting. Dewelke afkomstig uit de Antwerpse zaal De Roma. Stoffering met verweer.

    A row of vintage cinema chairs in series with 4 folding benches and upholstered seats. Some from the Antwerp venue De Roma. Upholstery showing wear.
    Dim. 93 x 230 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #65
    Frans Masereel

    6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.

    6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.
    Estimate: € 100 / 150
  • #436

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    Dim. 200 x 128 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #316
    Bima Profi

    Een vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.

    A vintage architect's chair, marked Bima Profi.
    Dim. 100 x 45 x 50 xm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.

    "Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."
    Dim. 17 x 12 cm (x 3)
    Estimate: € 40 / 50
  • #171

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00