Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #556

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #75

    Een lang halssnoer met grijze parels.

    A long necklace with grey pearls.
    Dim. L: 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    Reys

    “Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.

    "Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #366

    Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

    A red Chinese hand-knotted carpet.
    Dim. 170c105 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #473

    Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.

    A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609
    Val Saint Lambert

    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #576

    Een vintage verchroomd metalen bartrolley, met bijgevoegd ijsemmertje gemerkt WMF. Gebruikssporen.

    A vintage chrome metal bar cart, with attached ice bucket marked WMF. Signs of wear.
    Dim. 70 x 67 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00