• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #115

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
    Dim. 9,80 g brut
    Estimate: € 800 / 1000
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #192

    Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.

    A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.
    Dim. 199 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #582
    Georges Boyer Limoges France

    “Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    "Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    "Polderzicht". A painting, oil on board. Monogram "FR" at the bottom.
    Dim. 19,5 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #633

    Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.

    A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00