A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.No longer availableDim. H. 27 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#376Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.
A carpet, from India.No longer availableDim. 137x75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#538Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#154Pierre Creixams“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.
"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.No longer availableDim. 59 x 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#453Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 x Ø 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#201Bronzen art deco vrouwenfiguur.
Bronze art deco female figure.No longer availableDim. H. 36 x 67 cmEstimate: € 360 / 380