Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #479

    Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.

    A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century.
    Dim. L: 120cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #379
    Franz Montfort

    “Zittend naakt.” potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1916.

    "Sitting nude." Pencil on paper. Signed, dated 1916.
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    Dim. 200 x 128 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #125

    Een 18 kt wit-, geel en roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,12 ct.

    An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.12 ct.
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #380

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #669

    Een handbeschilderde Chinese vaas met vele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A hand-painted Chinese vase featuring numerous figures in the decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

    A bronze plaque with a relief of a lion.
    Dim. 38 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00