Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #30

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet een centraal briljantje van +- 0,05 ct. en met fijne pareltjes.

    A 14 kt yellow gold pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct and fine pearls.
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #36

    Een donker eikenhouten credenskastje in Neogotische stijl met figuratief snijwerk. 1 deurtje bovenaan en open schap onderaan.

    A dark oak credenza cabinet in Neo-Gothic style with figurative carvings. 1 door at the top and open shelf at the bottom.
    Dim. 123 x 44 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #361

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.

    A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een 18 kt wit-, geel en roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,12 ct.

    An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.12 ct.
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #78
    Christofle France

    Een miniatuur tafelklokje van verzilverd metaal en zwarte lak, Lodewijk XVI-inspiratie. Gekeurd.

    A miniature table clock made of silver-plated metal and black lacquer, inspired by Louis XVI style. Marked.
    Dim. H. 7,5 x 12,5
    Estimate: € 100 / 150
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #75

    Een lang halssnoer met grijze parels.

    A long necklace with grey pearls.
    Dim. L: 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #234
    Armand Apol

    “Hoevezicht bij beek, met koe en eenden.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Farm view by stream, with cow and ducks." Pastel on paper. Signed and dated 1917.
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #472

    Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.

    A pair of marble obelisks. Gray and beige colored.
    Dim. 40 x 36 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #224
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #336

    Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.

    A single seat in carved wood with striped fabric upholstery.
    Dim. 86 x 66 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 75

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00