#76Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.
A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.No longer availableDim. 161 x 31 x 64 mEstimate: € 200 / 300 -
#632Een Murano vaas van groen glas.
#186Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#615Een rij vintage cinemastoelen in serie met 4 klapbanken en gestoffeerde zitting. Dewelke afkomstig uit de Antwerpse zaal De Roma. Stoffering met verweer.
A row of vintage cinema seats in series with 4 folding benches and upholstered seats. Some are from the Antwerp venue De Roma. Upholstery shows wear.No longer availableDim. 93 x 230 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#449“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#156Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#97Schuco“Elektro-Record 5555”, een vintage kunststoffen speelgoed boot op batterij, in originele doos. En “Schuco 3000”, een vintage metalen speelgoed autootje met opdraaisleutel, in originele doos.
"Elektro-Record 5555," a vintage plastic toy boat with battery operation, in original box. And "Schuco 3000," a vintage metal toy car with wind-up key, in original box.No longer availableDim. 31 & 11 cmEstimate: € 150 / 250