Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 6,90 g
SKU: 1712240240.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1200 / 1400

  • #30

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet een centraal briljantje van +- 0,05 ct. en met fijne pareltjes.

    A 14 kt yellow gold pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct and fine pearls.
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #453

    Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.
    Dim. h 24 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #627
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 33 varia treinwagons N schaal, diverse modellen en merken.

    A lot of 33 various N gauge train cars, different models and brands.
    Estimate: € 80 / 120
  • #464

    Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.

    A vintage Venetian glass chandelier with 6 light points.
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.

    A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.
    Dim. H. 24 cm x Ø 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.

    Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.
    Dim. 42 g brut
    Estimate: € 35 / 40
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #471
    Banko Ware

    Een polychroom Japanse “Banko Ware” thee humidor met “7 Lucky Gods” in het decor, medio 1900.

    A polychrome Japanese "Banko Ware" tea humidor depicting the "7 Lucky Gods", from the mid-1900s.
    Dim. 17,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #411

    Een vaas in Chinees porselein, Dayazhai stijl, vogels en bloemen in het decor.

    A vase in Chinese porcelain, Dayazhai style, decorated with birds and flowers.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495
    Paul Sersté

    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #53

    Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

    A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 100

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00