#393Een blauw-witte Chinees porseleinen vaas met tekens en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain vase with characters and floral decoration.No longer availableDim. 33 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#245Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#491Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
An 18 kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and a cabochon sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 800 / 900