Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.

An 18 kt white gold ring set with a pearl.
Dim. 3,18 g
SKU: 1612250140.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #140
Estimate: € 250 / 350

  • #242

    ‘Stilleven met bloemen en een peer’, olieverf op paneel. Getekend Lombaert.

    'Still life with flowers and a pear', oil on panel. Signed Lombaert.
    Dim. 60/65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #57

    Een set vintage kerstfiguren, jaren 50. Van beschilderd plaaster. Twee koningen hebben schade en de hoorn van een engel is manco.

    A set of vintage Christmas figures from the 1950s. Made of painted plaster. Two kings have damage and the horn of an angel is missing.
    Dim. Hoogte 5-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #72

    Een damesportret uit de XIXde eeuw. In oorspronkelijke lijst. Kleine letsels en restauratie.

    A portrait of a woman from the 19th century. In original frame. Small injuries and restoration.
  • #204
    Félix Labisse

    ‘Twee vechtende schorpioenen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 130 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two Fighting Scorpions', a color lithograph signed Labisse. Number 130 out of an edition of 175 copies.
    Dim. 45/60 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #113
    Corrado Vigni

    ‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Was een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.

    'Giovinetta', a patinated bronze bust of a young woman with exposed breasts. Signed C. Vigni. A gift to the Italian consul, Mr. Gino Pasqualucci.
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #42
    Bertin

    ‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

    'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
    Dim. 25/19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184
    Bernard Bosschaert

    ‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.

    'Young woman with a bunch of flowers', oil on paper. Signed Bosschaert B.
    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Gaston Bancquart
    Period: 1899 - 1971

    “Petit pont sur la Somme”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1956.

    "Petit pont sur la Somme" - a painting, oil on canvas, signed and dated 1956.
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00