#462Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenstilleven”, een schilderij, gouache op papier, gesigneerd Valckx.
"Flower still life," a painting, gouache on paper, signed Valckx.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#277“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
#57Val Saint LambertGrote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.
Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.No longer availableDim. Hoogte 30.5, Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#482‘Roeibootjes op de oude Durme te Hamme’. Aquarel in frisse lentetinten, getekend Rom. Malfliet. In gepatineerde gilberkleurige kader.
'Rowboats on the old Durme in Hamme'. Watercolor in fresh spring colors, signed Rom. Malfliet. In a patinated gilded frame.No longer availableDim. 33/49 cmEstimate: € 75 / 100 -
#174Henri Van SebenPeriod: 1825-1913‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.
'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.No longer availableDim. 52.5/71.5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#117William ShakespearePeriod: 1990Romeo e Giuliette, geïllustreerde Italiaanse vertaling van het beroemde werk door William Shakespeare. Uitgegeven door het Instituto Poligrafico D’arte te Rome.
Romeo and Juliet, illustrated Italian translation of the famous work by William Shakespeare. Published by the Instituto Poligrafico D'arte in Rome.No longer availableDim. 51/38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Bronzen mantelklok met porseleinen elementen. Toegevoegd een paar 4 armige kandelaars.
Bronze mantel clock with porcelain elements. Includes a pair of 4-armed candelabra.No longer availableDim. Hoogte 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.
‘Reclining nude’, pen drawing in Chinese ink. Signed lower left; Valk, July ‘74.No longer availableDim. 48/59 cmEstimate: € 60 / 80