#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91“Jezus aan het Kruis”. Een houten kruisbeeld met vergulde corpus, Mariabeeldje in het midden en onderaan 5 relikwieën.
"Jesus on the Cross." A wooden crucifix with gilded corpus, small statue of Mary in the center, and 5 relics at the bottom.No longer availableDim. 59 cmEstimate: € 60 / 90 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
#537Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 1 sleutel, sluiting met 6 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.
Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 1 key, closure with 6 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden base.No longer availableDim. 37 x 65 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#366Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.
#563Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#57GucciEen nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.
A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.No longer availableDim. H. 27 x 32 cmEstimate: € 80 / 120