#421Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.
A Chinese carved puzzle ball in Jade.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een Art Deco gefineerd houten paraplubak. Enkele houtschilfers onderaan.
An Art Deco veneered wooden umbrella stand. Some wood chippings at the bottom.No longer availableDim. 46 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een groot slangenvel van een Python.
#101Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.
A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 300 / 400