#87Een Duitse sabel uit W.O.I.
A German sabre WWI.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#237Steiff, Märklin“Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).
"Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#132Gérard LaenenPeriod: 1899-1980“Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.
"View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#197Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
A round butler's mirror.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 320 / 340 -
#469PearlEen groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.
A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#300Jacob Zech Original“St.Augustine”. Een polshorloge-chronograph VD53 met quartzwerk en lederen band. In oorspronkelijke verpakking. Nieuwstaat.
"St. Augustine". A wristwatch chronograph VD53 with quartz movement and leather strap. In original packaging. Mint condition.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#449“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220