#196Een zwaar geaderde zwart marmeren piëdestal.
A heavily veined black marble pedestal.No longer availableDim. h 87 x Ø 29.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Een serie van 8 mahoniehouten balloonback stoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding. Victoriaanse stijl.
A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.No longer availableDim. 89 x 46 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#342PanamarenkoGedrukte prent naar het werk van Panamarenko. ‘Panama’
Printed print after the work of Panamarenko. ‘Panama’No longer availableDim. 14/21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.
A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Terry GriffithsEen biljartkeu gemerkt Riley, Terry Griffiths, toegevoegd een keu in koffertje en 5 doosjes biljartkrijt.
A billiard cue marked Riley, Terry Griffiths, accompanied by a cue in a case and five boxes of billiard chalk.No longer availableDim. l 146 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
#13Een lot van 5 terracotta bloempotten waarvan een set van 3, één beschadigd, en 2 andere modellen.
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#58Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.
Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.No longer availableDim. Hoogte 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Fontinelle“Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.
"Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.No longer availableDim. 24 x 41 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1 ct. en fantasiestentjes.
#360Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 800 / 900