Een 18 kt witgouden ring bezet met witgouden bolletjes en parels.

An 18 kt white gold ring set with white gold balls and pearls.
Dim. 10,77 g
SKU: 2503250500.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 700 / 800

  • #196

    Een zwaar geaderde zwart marmeren piëdestal.

    A heavily veined black marble pedestal.
    Dim. h 87 x Ø 29.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    Een serie van 8 mahoniehouten balloonback stoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding. Victoriaanse stijl.

    A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.
    Dim. 89 x 46 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #342
    Panamarenko

    Gedrukte prent naar het werk van Panamarenko. ‘Panama’

    Printed print after the work of Panamarenko. ‘Panama’
    Dim. 14/21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.

    A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554
    Terry Griffiths

    Een biljartkeu gemerkt Riley, Terry Griffiths, toegevoegd een keu in koffertje en 5 doosjes biljartkrijt.

    A billiard cue marked Riley, Terry Griffiths, accompanied by a cue in a case and five boxes of billiard chalk.
    Dim. l 146 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    “Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Poultry". A painting, oil on canvas.
    Dim. 58,5 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13

    Een lot van 5 terracotta bloempotten waarvan een set van 3, één beschadigd, en 2 andere modellen.

    A lot of 5 terracotta flowerpots, including a set of 3, one damaged, and 2 other models.
    Dim. h 38 x Ø 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #538

    Bronzen leeuw.

    Bronze lion.
    Dim. H 13, B 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #58

    Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.

    Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258
    Fontinelle

    “Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.

    "Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.
    Dim. 24 x 41 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1 ct. en fantasiestentjes.

    An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1 ct. and fantasy diamonds.
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #360

    Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.

    A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 800 / 900

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00