#315Een lot van twee kleine hoofdjes, Chinees en Thais. Van geglazuurd aardewerk en gepatineerd brons.
A lot of two small heads, Chinese and Thai. Made of glazed earthenware and patinated bronze.No longer availableDim. Hoogte 5 & 6 cmEstimate: € 50 / 70 -
#452Bernard CathelinPeriod: 1919 - 2004“Minimalistisch interieurzicht”, kleurenlithografie, gesigneerd en genummerd 109/125.
"Minimalist interior view", color lithograph, signed and numbered 109/125.No longer availableDim. 91 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.
A crystal coupe with a silver-plated metal rim.No longer availableDim. h 14 x Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Steiff, GermanyZeven vintage pluche katachtigen, waarvan drie gemerkt Steiff, de overige met knop/label manco.
Seven vintage plush felines, three marked Steiff, the rest with missing button/label.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#207“Missale ad usum canonici praemonstraten sis ordinis”, een misaal gedrukt in 1736.
"Missal for use of the Premonstratensian Order", a missal printed in 1736.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#275Een lijst met portretten in relief. Naar de oudheid.
#601Artemide MilanoEen design hanglamp, Artemide Tolomeo Duo, één kapje geplakt.
A design hanging lamp, Artemide Tolomeo Duo, one shade glued.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een grote kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, onderaan gemerkt.
#284“Moeders en spelende kinderen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#508Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.
A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.No longer availableDim. Hoogte 26, Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120