#530
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights. -
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
A vintage Italian floor standing ashtray with enamel and chrome. -
#296
A coffee table with green marble top on a copper base in Louis XV style. -
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#263Hergé
#177Hergé
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#419
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis.