#298Twee vazen uit hyalietglas met een decor van bloemen, vermoedelijk Doyen, eerste helft 20ste eeuw.
#185Een zilveren ketting met hanger bezet met amber en barnsteen. 935‰.
#213Een verguld koperen kerkkandelaar, rijkelijk gedecoreerd.
#286Kohn, WenenEen Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.
#151Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.
#66Een art deco buffetkast met drie deuren en drie laden.
#2Jan Bosschaert‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.
‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.No longer availableDim. 20/19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een Yashica-D camera. Copal MXV, made in Japan.
#296Een ronde art deco salontafel met glazen blad.
"Bathing nude with water lilies", an illuminated stained glass window, in the style of Art Nouveau.No longer availableDim. 89 x 54 cmEstimate: € 60 / 80