Een 18 kt witgouden speld. Uniek ontwerp met gravure 570 jaar diamant Antwerpen.

An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.
Dim. speld: 4,23 g
SKU: 1612250075.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 250 / 350

  • #127

    Een verguld messingen sac à perles-luchter in Empire-stijl, zes lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes.

    A gilded brass sac à perles chandelier in Empire style, six light sources with flame-shaped frosted glass shades.
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #210

    Een zilveren 7 rijen halssnoer bezet met kleine en grote witte parels. 925‰.

    A silver necklace with 7 rows adorned with small and large white pearls. 925‰.
    Estimate: € 100 / 150
  • #85
    Longines

    Een roestvrijstalen herenhorloge.

    A stainless steel men's watch.
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Twee aardewerken vazen, art-deco, Faiencerie de Thulin, gemerkt 30 Made in Belgium.

    Two earthenware vases, art-deco style, Faiencerie de Thulin, marked 30 Made in Belgium.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    ‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.

    'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een zilveren 7 rijen halssnoer bezet met kleine en grote grijze en witte parels. 925‰.

    A silver necklace with 7 rows set with small and large gray and white pearls. 925‰.
    Estimate: € 100 / 150
  • #286
    Kohn, Wenen

    Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.

    A Jacob & Josef Kohn armchair made of steam-bent beechwood, tagged. Damage to the seat.
    Dim. H 79, B 64, D 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #4

    ‘Romantic Embrace’, oil on metal plate in gilt cast iron frame.
    Dim. 42 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37

    “Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom plaasteren beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.

    "Madonna with child and bunch of grapes." A polychrome plaster sculpture, inscription at the bottom. Early 20th century.
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #190

    Een paar 18 kt witgouden manchetknopen bezet met twee diamenten emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,13 ct. Witte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. F/VVS en zwarte diamenten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 kt white gold cufflinks set with two emerald-cut diamonds weighing approximately 1.13 ct in total. White diamonds weighing approximately 0.36 ct, F/VVS quality, and black diamonds weighing approximately 0.60 ct.
    Dim. 14,23 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #42
    Bertin

    ‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

    'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
    Dim. 25/19 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00