Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.

An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.
Dim. h 38 cm
SKU: 2904250221.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 40 / 60

  • #329
    Willem Van Hecke
    Period: 1893-1976

    ‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.

    'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.
    Dim. 25.5/30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #158

    Lot van 2 blikken speelgoedvliegtuigjes. Duitse makelij, jaren 40-50. Lehmann en Arnold.

    Lot of 2 tin toy airplanes. German made, 1940s-50s. Lehmann and Arnold.
    Dim. 11/15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    Een geglazuurd heramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.

    A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.
    Dim. h 60 cm (voet)
    Estimate: € 40 / 60
  • #479

    Japanse ingekleurde houtsnede van een acteur uit het kabuki theater. Uitgedost alks edeldame in een rijkelijk versierde kimono.

    Japanese colored woodcut of an actor from the kabuki theater. Dressed as a noble lady in a richly decorated kimono.
    Dim. 36/25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #419

    “Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.
    Dim. 21 x 25.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372

    “Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.

    "Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #549
    Period: 1977

    Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.

    Drawing in mixed technique. Washed ink and monoprint. Illegibly signed and dated 1977.
    Dim. 35/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een paar grote dekselpotten met drakendecor. In Blauw-wit Chinees aardewerk.

    A pair of large lidded pots with dragon decoration. In blue and white Chinese earthenware.
    Dim. Hoogte 46, Ø 245 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #497

    Lampenvoet van Chinees porselein met celadon glazuur.

    Lamp base in Chinese porcelain with celadon glaze.
    Dim. Hoogte 42 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.

    A pair of 18 kt tricolor gold earrings.
    Dim. 13,60 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #378
    Märklin HO

    Märklin HO, een lot van 3 wagons voor personenvervoer, nrs 43100, 43110 en 43119, in nieuwstaat met hun originele verpakking.

    Märklin HO, a lot of 3 passenger wagons, numbers 43100, 43110, and 43119, in mint condition with their original packaging.
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00