Other lots in this auction
-
#472Rik Cuypers“Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.
"Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503CarreraEen vintage slot-racing set van Carrera bestaande uit vele baanonderdelen waaronder, in originele verpakking, transfo en meerdere auto’s.
A vintage Carrera slot racing set including many track pieces, original packaging, transformer, and multiple cars.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#329Willem Van HeckePeriod: 1893-1976‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.
'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.No longer availableDim. 25.5/30 cmEstimate: € 70 / 100 -
#283“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
“Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592“Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.
"Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#495Een grote antieke ketel in rood koper.
A large antique copper kettle in red.No longer availableDim. h 49 x Ø 67 cmEstimate: € 50 / 75 -
#50Emile Pequignet QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel ladies watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.
A life-size polyester hippopotamus head.No longer availableDim. 85 x 55 x 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#412Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.
A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.No longer availableDim. 52 x 25.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#20Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#403Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.
A 19th-century Chinese porcelain vase with figures in the decoration.No longer availableDim. h 43.5 x Ø 18 cmEstimate: € 100 / 150


