Other lots in this auction
-
#389Heidezicht. Olieverfschilderij op doek getekend; B Van Rijn.
Heidezicht. Oil painting on canvas signed; B Van Rijn.No longer availableDim. 80/70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#253Lladro“Ganzenmeisje”, een groep in meerkleurig Lladro porselein, genummerd 4849.
"Goose Girl", a group in multicolored Lladro porcelain, numbered 4849.No longer availableDim. 17 x 24 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#438Chinees ‘Mudman’ beeld. Een van de acht ontsterfelijken. Sancai aardewerk.
Chinese 'Mudman' figurine. One of the eight immortals. Sancai pottery.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562G. De Smedt“Winters landschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. De Smedt.
"Winter landscape", a painting, oil on canvas, signed G. De Smedt.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.
A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.No longer availableDim. 172 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#261‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.No longer availableDim. h 58 x l 55 x d 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#216Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.
A granite column/pedestal dated 26-6-1920.No longer availableDim. h 100 x Ø 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#310Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 3 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 400 / 600 -
#422Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
"Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.No longer availableDim. 75 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#167Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.
Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.No longer availableDim. H 36, B 46, D 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#187Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.
Large earthenware peacock tail dish. Dokkum, with maker's mark.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60


