#277“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
#31Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.
#186Een set van 6 antieke stoelen met opnieuw beklede zitting.
A set of 6 antique chairs with reupholstered seats.No longer availableDim. 94 x 50 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#493Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.
#476Een massief notenhouten secretaire (sleutels ontbreken).
#283“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#479Japanse ingekleurde houtsnede van een acteur uit het kabuki theater. Uitgedost alks edeldame in een rijkelijk versierde kimono.
Japanese colored woodcut of an actor from the kabuki theater. Dressed as a noble lady in a richly decorated kimono.No longer availableDim. 36/25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#276Antiek rond bijzettafeltje op drie poten, met driehoekig onderblad.
Antique round side table on three legs, with triangular lower shelf.No longer availableDim. Hoogte 67, Ø 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Afrikaans Baoule moederschapsbeeld.
#212Een oude massief eikenhouten cafétafel.
An old solid oak café table.No longer availableDim. 77 x 92.5 x 52.5 cmEstimate: € 40 / 60