#292Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.
#63Kegelvormige vaas in Boheems kristal. Doorzichtig geslepen en purper in de massa.
Conical vase in Bohemian crystal. Transparent cut and purple in the mass.No longer availableDim. Hoogte 33, Ø 18 cmEstimate: € 180 / 250 -
#75HMT India Inoxgold quartzEen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.
A men's wristwatch. In original box and with certificate.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#95Rochas Paris Swiss MadeEen vergulde roestvrij stalen dameshorloge bezet met kleine diamantjes In originele doos en met certificaat..
A gilded stainless steel women's watch set with small diamonds. In original box with certificate.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#457Een lot van 2 Tibetaanse tangka’s met een Mahakala en een Arhat voorstelling. Verso zegel.
A pair of 2 Tibetan Thangkas featuring Mahakala and an Arhat. Seal on the reverse.No longer availableDim. 123 x 67 & 92 x 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#21limoges montignyGoudkleurig tete a tete mokkaserviesje op dienblad. Limoges Montigny.
Gold-colored tete a tete coffee set on tray. Limoges Montigny.No longer availableDim. Hoogte 14.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#3“Murex Ramosus”, een grote decoratieve zeeschelp.
"Murex Ramosus", a large decorative sea shell.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#53Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.
Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.No longer availableDim. 30/25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 900 / 1000