#212Een oude massief eikenhouten cafétafel.
An old solid oak café table.No longer availableDim. 77 x 92.5 x 52.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een staande klok in massief eikenhouten kast.
#546SECAEen vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.
#187Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.
#457Een lot van 2 Tibetaanse tangka’s met een Mahakala en een Arhat voorstelling. Verso zegel.
A pair of 2 Tibetan Thangkas featuring Mahakala and an Arhat. Seal on the reverse.No longer availableDim. 123 x 67 & 92 x 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#130MHR SparvierroEen dameshorloge van roestvrij staal en geelgoud met rood lederen armband. We voegen er een bruin en oranje lederen armband aan toe.
A ladies' stainless steel and yellow gold watch with a red leather strap. We are adding a brown and orange leather strap to it.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#566Een antieke zwart geschilderde houten koffer.
#553Lot Aziatisch brons: twee Japanse koro’s, een Chinese coupe op drie pootjes, met draken versierd (onderaan gemerkt) en een klein Tibetaans Boeddhabeeldje.
Lot Asian bronze: two Japanese incense burners, a Chinese footed bowl, adorned with dragons (marked at the bottom), and a small Tibetan Buddha figurine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300