Other lots in this auction
-
#329Willem Van HeckePeriod: 1893-1976‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.
'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.No longer availableDim. 25.5/30 cmEstimate: € 70 / 100 -
#158Lot van 2 blikken speelgoedvliegtuigjes. Duitse makelij, jaren 40-50. Lehmann en Arnold.
Lot of 2 tin toy airplanes. German made, 1940s-50s. Lehmann and Arnold.No longer availableDim. 11/15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#488Een geglazuurd heramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.
A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.No longer availableDim. h 60 cm (voet)Estimate: € 40 / 60 -
#479Japanse ingekleurde houtsnede van een acteur uit het kabuki theater. Uitgedost alks edeldame in een rijkelijk versierde kimono.
Japanese colored woodcut of an actor from the kabuki theater. Dressed as a noble lady in a richly decorated kimono.No longer availableDim. 36/25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#419“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.No longer availableDim. 21 x 25.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#284Henri van SebenPeriod: 1825-1913‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.
‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.No longer availableDim. 38/31.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#372“Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.
"Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 600 / 800 -
#549Period: 1977Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.
Drawing in mixed technique. Washed ink and monoprint. Illegibly signed and dated 1977.No longer availableDim. 35/26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Een paar grote dekselpotten met drakendecor. In Blauw-wit Chinees aardewerk.
A pair of large lidded pots with dragon decoration. In blue and white Chinese earthenware.No longer availableDim. Hoogte 46, Ø 245 cmEstimate: € 250 / 300 -
#497Lampenvoet van Chinees porselein met celadon glazuur.
Lamp base in Chinese porcelain with celadon glaze.No longer availableDim. Hoogte 42 cm.Estimate: € 40 / 60 -
#410Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.
A pair of 18 kt tricolor gold earrings.No longer availableDim. 13,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#378Märklin HOMärklin HO, een lot van 3 wagons voor personenvervoer, nrs 43100, 43110 en 43119, in nieuwstaat met hun originele verpakking.
Märklin HO, a lot of 3 passenger wagons, numbers 43100, 43110, and 43119, in mint condition with their original packaging.No longer availableEstimate: € 50 / 75


