Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.

An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.
Dim. h 38 cm
SKU: 2904250221.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 40 / 60

  • #161

    Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

    Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
    Dim. Hoogte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.

    Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #69

    Een beeld van een neushoorn van verdiet, gemerkt Kingstone Ronyanga. Op wit marmeren sokkel.

    A sculpture of a sorrowful rhinoceros, marked Kingstone Ronyanga. Mounted on white marble base.
    Dim. 44 x 95 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #453

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    A vase made of multicolored Murano glass with a Mirafiore decoration.
    Dim. Hoogte 29, Ø 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #432
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouw met ganzen’, ingekleurde ets/aquatint. Exemplaar van de kunstenaar. Getekend; Devolder R.

    'Sitting Woman with Geese', colored etching/aquatint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 36/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #439
    Frans Luyckx

    “Naakt met kalkoenen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Nude with Turkeys", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #522
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Oud geval”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat en genummerd 27/50

    "Old case", an etching on paper, signed and titled outside the plate and numbered 27/50.
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

    An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
    Dim. 4.5 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #467
    TD160 Thorens

    Een vintage platenspeler, Thorens TD 150 mkII met TP 13A tonearm en Shure M55E cartridge, met originele stofkap en folder. Ingebouwd in een Carad plint voor wandmontage.

    A vintage turntable, Thorens TD 150 mkII with TP 13A tonearm and Shure M55E cartridge, with original dust cover and brochure. Built into a Carad base for wall mounting.
    Dim. 12.5 x 40 x 38cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00