• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.

An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.
Dim. h 38 cm
SKU: 2904250221.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 40 / 60

  • #389

    Heidezicht. Olieverfschilderij op doek getekend; B Van Rijn.

    Heidezicht. Oil painting on canvas signed; B Van Rijn.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    Dim. 70 x 99 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #253
    Lladro

    “Ganzenmeisje”, een groep in meerkleurig Lladro porselein, genummerd 4849.

    "Goose Girl", a group in multicolored Lladro porcelain, numbered 4849.
    Dim. 17 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #438

    Chinees ‘Mudman’ beeld. Een van de acht ontsterfelijken. Sancai aardewerk.

    Chinese 'Mudman' figurine. One of the eight immortals. Sancai pottery.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    G. De Smedt

    “Winters landschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. De Smedt.

    "Winter landscape", a painting, oil on canvas, signed G. De Smedt.
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.

    A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.
    Dim. 172 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 3 ct.
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #422
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.

    "Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #187

    Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.

    Large earthenware peacock tail dish. Dokkum, with maker's mark.
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00