#576Een oude massief eikenhouten salontafel.
#310Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.
#522Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Oud geval”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat en genummerd 27/50
#1764 deurs vitrinekast, klassiek model. Massief.
4-door display cabinet, classic model. Solid.No longer availableDim. H 219, B 112, C 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#236Een massief eikenhouten piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal with twisted base.No longer availableDim. h 103 x Ø 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.
#280Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.
#156Een massief eikenhouten schildersezel, in de hoogte verstelbaar met hendel. Bijgevoegd een houten schilderspallet.
A solid oak painting easel, adjustable in height with a handle. Also includes a wooden painter's palette.No longer availableDim. H 202, B 67, D 656 cmEstimate: € 150 / 200 -
#514Roger Van BelleghemPeriod: 1922 - 2002“Postbode”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Roger Van Belleghem en gedateerd 1965.
"Postman," a painting, oil on paper, signed by Roger Van Belleghem and dated 1965.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Een oude Hollandse vitrinekast, hout met gesculpteerde delen.
An old Dutch display cabinet, wood with sculpted elements.No longer availableDim. 217 x 142 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438Chinees ‘Mudman’ beeld. Een van de acht ontsterfelijken. Sancai aardewerk.
Chinese 'Mudman' figurine. One of the eight immortals. Sancai pottery.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60