Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.

An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.
Dim. h 38 cm
SKU: 2904250221.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 40 / 60

  • #472
    Rik Cuypers

    “Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.

    "Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503
    Carrera

    Een vintage slot-racing set van Carrera bestaande uit vele baanonderdelen waaronder, in originele verpakking, transfo en meerdere auto’s.

    A vintage Carrera slot racing set including many track pieces, original packaging, transformer, and multiple cars.
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Willem Van Hecke
    Period: 1893-1976

    ‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.

    'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.
    Dim. 25.5/30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #283

    “Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.

    “Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #592

    “Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.

    "Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #50
    Emile Pequignet Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    A stainless steel ladies watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #412

    Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.

    A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.
    Dim. 52 x 25.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #403

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with figures in the decoration.
    Dim. h 43.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00