• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.

An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.
Dim. h 38 cm
SKU: 2904250221.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 40 / 60

  • #339
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Les bords de la Meuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Bernard Charoy, gedateert 1977 en achteraan getiteld.

    "The Banks of the Meuse", a painting, oil on canvas, signed by Bernard Charoy, dated 1977 and titled on the back.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #140

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met vier diamanten in markies geslepen van +- 0,40 ct. en één diamant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with four marquise-cut diamonds of approximately 0.40 ct. each, and one diamond of approximately 0.50 ct., and round brilliants with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 5,76 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #440

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamant solitair van +- 1,25 ct.

    An 18kt white and yellow gold ring set with a diamond solitaire of approximately 1.25 ct.
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 2000 / 2300
  • #325

    Een set van 3 vintage bijzettafeltjes, messing en geslepen glas. Het glas is niet origineel.

    A set of 3 vintage side tables, brass and cut glass. The glass is not original.
    Dim. 42 x 47 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #182
    Leo Franssen
    Period: 1905 - 1990

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen.
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #144
    Hubert De Vries
    Period: 1963

    Kermis onder de kerktoren. Olieverf op doek getekend Hubert de Vries, 1963. Hubert De Vries was een Belgische kunstenaar geboren te Antwerpen in 1899 en daar gestorven in 1979. Hij was een schilder. Vanaf 1918 volgde hij zijn opleiding aan de Academie te Antwerpen o.l.v. Is. Opsomer en J. Creytens.

    Fair under the church tower. Oil on canvas by Hubert de Vries, 1963. Hubert De Vries was a Belgian artist born in Antwerp in 1899 and died there in 1979. He was a painter. From 1918 he studied at the Academy in Antwerp under Is. Opsomer and J. Creytens.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #422
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Staand naakt met rode hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout, EC E/S.

    "Standing nude with red hat", a colored lithograph, signed Jef Van Tuerenhout, EC E/S.
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #72

    Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Stephan Balkenhol
    Period: 2008

    Portret. Houtsnede, originele ongebruikte drukplaat. Getekend Stephan Balkenhol, 2008.

    Portrait. Woodcut, original unused printing plate. Signed by Stephan Balkenhol, 2008.
    Dim. 39.5/40 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #57
    Val Saint Lambert

    Grote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.

    Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.
    Dim. Hoogte 30.5, Ø 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00