Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.

An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.
Dim. h 38 cm
SKU: 2904250221.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 40 / 60

  • #352
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Herfststorm’. Olieverf op paneel. Getekend; Jordaens ‘63.

    'Autumn Storm.' Oil on panel. Signed; Jordaens '63.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Afrikaans tribaal object bestaande uit een lederen ‘emmer’ op benen, gedecoreerd met apenschedels en de snavel van een hoornvogel. Op het deksel een koperen zonnemasker.

    African tribal object consisting of a leather 'bucket' on legs, decorated with monkey skulls and the beak of a hornbill. On the lid, a copper sun mask.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #270

    Een zilveren broche bezet met een camee.

    A silver brooch set with a cameo.
    Dim. 4 x 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163
    Louis Ernest Barrias

    Bronzen beeld van een jonge vrouw. Donkerbruin patina. Gesigneerd L. Barrias en met de naam van de gieterij: Susse Frères Ed.

    Bronze statue of a young woman. Dark brown patina. Signed L. Barrias and with the foundry mark: Susse Frères Ed.
    Dim. H. 57,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #93

    Een paar grote koperen kerkkandelaars, Rijkelijk gedecoreerd met religieuze afbeeldingen, op leeuwenpoten.

    A set of 2 large copper church candlesticks, Richly decorated with religious images, on lion feet.
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 3 ct.
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #539
    Leo Spanoghe
    Period: 1874 - 1955

    “Hooimijt”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Leo Spanoghe.

    "Haystack", a painting, oil on board, signed by Leo Spanoghe.
    Dim. 53 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508
    Royal Doulton The Franklin Mint

    Een lot van 8 vintage porsleinen sierborden met religieus thema. Onderaan gemerkt “The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton”. Bijgevoegd “Bunnykins”, een vintage bordje, kom en tasje, onderaan gemerkt, 1936.

    A set of 8 vintage porcelain decorative plates with religious theme. Marked "The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton". Also included is a vintage plate, bowl, and cup marked "Bunnykins", dated 1936.
    Dim. Ø 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Bronzen mantelklok in barokke stijl, versierd met vissen en een putti. Toegevoegd een 4 armige kandelaar en elektrisch klokje in bronzen kast.

    Bronze mantel clock in Baroque style, decorated with fish and a putto. Also included is a 4-armed candelabra and an electric clock in a bronze case.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een uitzonderlijk grote vintage lampenvoet in kristal, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    An exceptionally large vintage crystal lamp base, pink colored throughout, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #372

    “Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.

    "Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #474
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Winterzicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Godderis.

    "Winter view", a painting, oil on board, signed Godderis.
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00